Apie apyrankes

Turbūt neveltui sakoma, kad pagal drabužius pasitinka, o pagal protą palydi. Vadinasi susitikus žmogų, mes pirmiausia nužvelgiame jo pasirinktus drabužius: kokius batus jis apsiavęs, kokie drabužiai pasirinkti ir kokia spalva nudažyti plaukai. Svarbu paminėti, kad smulkūs aksesuarai lygiai taip pat svarbūs kaip ir kelnės ar batai. Pavyzdžiui, apyrankės, jos gali tapti išskirtiniu, Jūsų stilių pabrėžiančiu aksesuaru, kurį šiais laikais galima užsisakyti net internetu.

apyrankes

Pasirodo, kad apyrankės kaip papuošalai atsirado dar akmens amžiuje, žinoma, jos atrodė keistai ir kiek kitaip nei mes įpratę.
Apyrankės Senovės Egipte buvo itin populiarūs moterų bei vyrų tarpe, jos buvo gaminamos iš įvairių metalų, na o Lietuvoje pirmosios apyrankės buvo žalvarinės. Jomis puošėsi moterys. Apyrankės ypač išpopuliarėjo, kai moterims buvo leista nešioti trumpas rankoves. Apyrankėmis moterys pabrėždavo savo gražias nuogas rankas. Šiaip pastebėta kad apyrankės buvo populiarios visais laikais, skyrėsi tik formos bei medžiagos iš kurių jos gaminamos. Šiais laikais gaminamos ir moteriškos, ir vyriškos apyrankės. 

vyriskos apyrankes

Yra kelios taisyklės, kaip puoštis apyrankėmis. Nesvarbu kokios formos, dydžio ar iš kokios medžiagos apyrankės pagamintos, svarbiausia, kad jos savo stiliumi derėtų su auskarais. Taip atrodysite tvarkingai bei labai stilingai. Taip pat reikia paminėti, jog stambios apyrankės visada dėvimos po vieną. Taip jos tampa pagrindiniu įvaizdžio akcentu. Jei Jūsų apyrankė labai puošni, jos taip pat užtenka vienos. Bet, jei norite pabrėžti riešą, papuoškite jį keliomis plonomis auksinėmis apyrankėmis. Taip atrodysite klasiškai, elegantiškai it labai gražiai. O iš tiesų, nešiojant aksesuarus, svarbiausia nepamiršti savo asmeninio stiliaus ir apyrankes derinti prie jo.