Auskarus reikia derinti prie veido formos ir plaukų stiliaus

Turbūt ne viena mūsų yra stovėjusi prieš veidrodį ir galvojusi, jog kažko pasirinktame drabužių derinyje trūksta, o įsisegus nuostabius auskarus visa problema stebuklingai greitai išnyko? Taip, auskarai yra puikus aksesuaras, galintis pagelbėti bet kokioje situacijoje.

stilingi auskarai

Reikia atrodyti puošniai, bet turite tik klasikinę juodą suknelę? Įsisekite masyvius aukso spalvos auskarus ir problema išspręsta! Deja, ne visoms. Pasirodo auskarus reikia derinti prie veido formos, tad, jeigu Jūsų veidas trikampis, masyvūs auskarai gali ir netikti. Todėl apie veido formas papasakosime kiek plačiau. Yra penkios veido formos: apvali, trikampė, ovali, pailga ir kvadrato.

Jei Jūsų veidas apvalus, Jums reikėtų nešioti ilgus auskarus, kurie sukurs ilgo veido įspūdį. Nenešiokite žiedo formos auskarų, nes Jūsų veido tipui jie netinka.  Trikampio veido bruožai yra griežti, jiems sušvelninti reikėtų rinktis nedidelius, apvalius auskarus. Jei jūsų veido forma ovali, Jums pasisekė labiausiai, nes šio veido turėtojoms tinka kone visos auskarų formos bei dydžiai. Vengti reikėtų tik labai ilgų ir plonų. Pailgo veido turėtojoms tiks apvalūs, trikampiai, kvadrato formos auskarai. Jei Jūsų veido forma kvadratinė puikiai tiks nedideli auskarai arba ilgi.

auskaru mados

Bet veido forma dar ne viskas. Pasirodo plaukų spalva bei jų ilgis taip pat yra labai svarbūs! Kaip apvalaus veido turėtojoms, taip ir trumpaplaukėms smagiausia, jei kalbėsime apie auskarus. Toms, kurių ausų speneliai atidengti tiks beveik bet kokie auskarai. Ir nedideli ir ilgi auskarai Jums puikiai tiks, nes plaukų sruogos jų nedengs. Jei Jūsų plaukai vos uždengia ausis, labiausiai tiks maži rutuliuko formos auskarai. Jei plaukai labai ilgi, rekomenduojame įsisegti didelius ir masyvius auskarus, kurie kartais išlys pro storas plaukų sruogas.

Plaukų spalva taip pat daro įtaką. Pavyzdžiui, jei Jūsų plaukai šviesūs geriau įsisegti ryškius auskarus, jei Jūs rudaplaukė pastelinės spalvos tiks labiausiai, o rudaplaukėms geriau vengti raudonų ir rožinių spalvų, o turėtų rinktis mėlynus, tamsiai žalius.

kokius auskarus rinktis

Taigi išsiaiškinkite, kas Jums labiausiai tinka ir stebinkite aplinkinius savo madingu ir Jums labai tinkančiu stiliumi.