Ką dovanoti vyrui, kuris viską turi?

Artėja graži proga pasveikinti artimą žmogų, o jūs sukate galvą, kaip nustebinti tą, kuriam nieko nereikia? Vyrai gali būti išrankūs, todėl reikia pasistengti norint sugalvoti ką nors unikalaus ir įsimintino. Prakalbus apie dovanas, dažnai jie ima tikinti, kad jau viską turi arba tiesiog nežino, ko norėtų. Tokiu atveju dovanos rinkimas tampa didele bėda. Taigi, kaip nudžiuginti brolį, mylimąjį, draugą ar tėtį? 

 

Dovanokite tai, kas visuomet išliks madingu akcentu

Klystate, jeigu galvojate, kad juvelyrikos gaminiai sukurti išskirtinai tik moterims. Nejaugi manote, jog vyrams nepatinka pagyvinti savo stiliaus vertingais aksesuarais? 

Šiais laikais vyriškų papuošalų asortimentas yra toks platus, kad nustebins ir pačius įnoringiausius: įvairaus dizaino auksiniai žiedai, gintaro karoliukų apyrankės su sidabro elementais, elegantiški pakabukai ant kaklo ir kt. Be to, stilingi aksesuarai tiks bet kokiai amžiaus kategorijai. Belieka tik pasinerti į paieškas ir išsirinkti, ką padovanoti vyrui reikiama proga!

 

Dovanos stilingiems 

Kaip pasveikinti tą, kuriam artimas stilingas gyvenimas? Štai jums ir užuomina! Dovanokite madingą drabužį, odinį diržą, dailią piniginę, kuprinę ar netgi žaismingas kojines. O jeigu vis dėl to jums sunku apsispręsti, rinkitės individualią stiliaus konsultaciją, kurios metu jūsų stilingasis mylimas žmogus galės gauti atsakymus į visus su mada susijusius klausimus ir išgirsti naudingų patarimų, kurie bus skirti būtent jam. Tai labai naudinga, norint išvengti stiliaus klaidų ateityje, tad dovanokite galimybę sužinoti, kaip turi atrodyti stilingas vyras! 

 

Humoro kupini sveikinimai

Prieš rinkdami bet kokią dovaną, būtinai atsižvelkite į žmogaus savybes. Tarkime, jeigu jis turi puikų humoro jausmą, rinkitės šmaikščias ir juokingas dovanas. Tokiu būdu padovanosite juoką ir geras emocijas, o jūsų brangus žmogus neabejotinai tai prisimins. Čia kiekvienas yra skirtingas, tačiau jūs turbūt žinote, kur yra saugi riba, kad neperlenktumėte lazdos. Linksmų dovanų asortimentas išties platus: marškinėliai, kepurės su užrašais, juokingi puodeliai, originalūs žaidimai ir pan. 

 

Neužmirškite nepakartojamų įspūdžių 

Net ir viską turinčiam žmogui niekada nebus per daug malonių emocijų ir naujų patyrimų. Juk dovanos nebūtinai turi būti apčiuopiamos – dovanokite pačią geriausią nuotaiką! Galbūt didžiausią laimę suteiksite padovanodami ekstremalias vandens, oro pramogas arba kitą aktyvaus laisvalaikio galimybę. O gal viską turintis vyras patiria daug streso? Tuomet jam praverstų poilsis pajūryje ar jaukioje sodyboje. Masažai ir sveikatinimo procedūros taip pat padėtų nors trumpam palikti rūpesčius užmarštyje. 

 

Sveikinkite su malonumu ir laime, parodykite, koks jums svarbus tas žmogus! Tai pati didžiausia dovana.