Laikrodis – akcentas, kurį privalo turėti stilinga moteris

Prieš daugelį metų laikrodžiai buvo itin vertinami dėl savo praktiškosios pusės. Šiandien jie vis dažniau pabrėžia garderobą. Tad laikrodis moterims – puikus aksesuaras, kurį visai nesunkiai galima priderinti tiek prie kasdienės, tiek prie oficialios ar šventinės aprangos. Iš tiesų, šį aksesuarą galima laikyti visuomet madinga stiliaus detale, todėl jį turėti verta kiekvienai madingai dailiosios lyties atstovei.

Platus įvairių laikrodžių asortimentas

Šių laikų rinka stebina įvairių aksesuarų, be abejo ir laikrodžių, įvairove. Be to, dabar geriausią stiliaus detalę galima įsigyti ne tik fizinėje prekybos vietoje, tačiau ir internetu. Kaip pasirinkti tokioje gausoje pasiūlymų? Juk parduotuvių internete, kur galima įsigyti prie stiliaus derantį laikrodį bei kitus madingus aksesuarus išties labai daug: Mados Guru, Mados prieskoniai, Diavolesa, Atėjo laikas ir kt. 

Priklausomai nuo galimo biudžeto galima rinktis nuo paprasčiausių iki garsių pasaulio gamintojų laikrodžių variantų. Įvertinkite parduotuvės saugumą, atkreipkite dėmesį į klientų atsiliepimus. Jei ruošiatės pirkti internetu, atsakingai peržvelkite garantijos, prekių pristatymo bei jų grąžinimo sąlygas. 

Mechaninis ar kvarcinis?

Prieš renkantis laikrodį pirmiausia reikėtų atsakyti į klausimą, kokio veikimo principo pageidaujate. Priklausomai nuo laikrodžio modelio jų mechanizmai skiriasi. Mechaninius laikrodžius praktiškai kasdien reikia prisukti. Todėl jei manote, kad tai nebus patogu, praktiškiau rinktis kvarcinio mechanizmo tipo laikrodį, kurio veikimas yra palaikomas baterijos pagalba. Galima teigti, kad toks variantas yra populiaresnis ir nereikalauja ypatingo dėmesio. Dar vienas pasirinkimas – automatinio mechanizmo laikrodis –  veikia ne dėl baterijos, o nuo rankos judesio. Atminkite, kad jei dvejojate, protingas sprendimas – pasitarti su laikrodžiais prekiaujančiais asmenimis, kurie padės pasirinkti tai, kad labiausiai pateisintų lūkesčius. 

Laikrodžio dirželio pasirinkimas – atsižvelgiant į stilių

Be abejo, laikrodį reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į savo gyvenimo būdą bei veiklą. Laikrodžio apyrankės medžiaga daro didelę įtaką stiliui. Tarkime, prie sportinės aprangos tiks silikoniniai, plastiko turintys laikrodžiai, o formalus garderobas reikalauja daugiau elegancijos. Tokiu atveju labiau tiks laikrodis odine arba metaline apyranke. Belieka atsižvelgti į savo stilių, mėgstamus drabužių derinius ir pagal tai rinktis tinkamiausią rankos papuošalą. Tik jūs žinote, kaip pasipuošusi jaučiatės geriausiai!