Papuošalai, kuriuos turėtų turėti kiekviena stilinga moteris

Ar daug yra moterų, kurios bent jau svarbiomis progomis nemėgtų pasipuošti? Juk papuošalai gali tapti labai svarbia stiliaus detale, pabrėžiančia madingos, savimi pasitikinčios damos įvaizdį. Vis dėlto, jeigu madų vaikymasis jums nepriimtinas, itin svarbu pasirinkti tokius papuošalus, kurie bet kokiais atvejais papildys jūsų aprangą be didelių vargų. Taigi, kokius papuošalus derėtų turėti savo aksesuarų dėžutėje?

Laikui nepavaldūs pasirinkimai

Nesidomite mada? Nieko baisaus! Tarp jūsų papuošalų nugulę klasikiniai sprendimai niekuomet neleis prašauti pro šalį. Priešingai, klasika visuomet atrodo puikiai ir suteikia pasitikėjimo savimi. Drąsiai puoškitės auksiniais, sidabriniais ar kitais tauriųjų metalų variantais. Be to, juvelyrinių dirbinių gaminiai ne tik neišeis iš mados, bet ir nepraras savo vertės net ir po daugelio metų. Puiki investicija, tiesa?

Laikrodis – ne tik laiko matavimo priemonė

Šiuolaikiniame pasaulyje tikroji laikrodžio esmė praranda reikšmę. Veikiausiai daugelis, norėdami sužinoti, kiek valandų, griebiasi mobiliojo telefono. Visgi, tai įpročio reikalas, o žavingas laikrodis vis dažniau tampa puikia stiliaus detale. Jei pasirinksite klasikinio, universalaus dizaino laikrodį, galėsite jį segėti nesijaudindamos dėl to, kaip jis atrodys prie skirtingų drabužių derinių. Populiariais ir moterų mėgstamais aksesuarais laikomi laikrodžiai su metaline apyranke. Kitas, visada tinkamas variantas – laikrodis su odiniu dirželiu. Kiekvienai pagal skonį!

Apyrankės – bet kokiai progai

Tais atvejais, kai vilkite trumpesnių rankovių palaidines ar sukneles, svarbu atkreipti dėmesį į rankas, kurias norisi papuošti. Kruopščiai pasirinkta apyrankė leis praturtinti įvaizdį. Visais laikais vertinamas ir branginamas buvo auksas. Be abejonės, tai galioja ir šiomis dienomis. Dauguma juvelyrinių papuošalų prekybos vietų, tarp jų ir Aukso Meistrai, gali pasiūlyti tikrą apyrankių įvairovę – nuo kuklių grandinėlės tipo iki masyvesnių bei prabangesnių pasirinkimų. Kita vertus, nepamirškite originalumo, kuris leidžia derinti kelias apyrankes iš karto.

Minimalistinio stiliaus auskarai

Mažyčiai, dailūs ir stilingi auskariukai turėtų puošti kiekvieną bet kokio amžiaus moterį. Smulkūs auskarai paprastai tinka prie bet kurios veido formos. Patogu ir tai, kad mažos puošmenos derės prie skirtingos aprangos – tiek kasdienai, tiek šventinėms progoms. Ne visoms moterims patinka ilgi, masyvūs, ekstravagantiški auskarai, tačiau maži pasirinkimai puošia ne ką blogiau! Juk kuklumas taip pat gali būti puošnus bei stilingas. Svarbiausia, būkite savimi.