Vestuvinė suknelė

Patarimai nuotakoms: kaip išsirinkti vestuvinius auskarus?

Vestuvės yra ypatinga šventė kiekvienai moteriai. Nenuostabu, kad šiai progai teikiama didžiulė svarba ir kiekviena pora stengiasi, kad jų vestuvės būtų prisimenamos ilgai. Šią dieną kiekviena nuotaka nori būti gražiausia pasaulyje ir savo išvaizdai skiria ypatingą dėmesį. Tinkamai pasirinkti nuotakos papuošalai suteikia šiai dienai puošnumo, žvilgesio, stilingumo. Tačiau nuotakoms dažnai kyla klausimas, kaip tinkamai viską suderinti: suknelę, kaklo, plaukų papuošalus ir vestuvinius nuotakos auskarus. Štai Jums keli patarimai, kurie leis ypatingai dienai auskarus išsirinkti be didelio streso.

Nuotakos auskarai turi derėti su vestuvinės suknelės stiliumi

Ar nuotaka pasirinktų elegantišką klasikinio stiliaus suknelę, ar trykštančią bohemišku prašmatnumu, svarbu, kad nuotakos auskarai derėtų prie jos bendro stiliaus.

Daug nuotakų savo vestuvių dieną puošiasi auskarais su perlų akutėmis. Tokie auskarai dažnai atrodo gražiai bei dera prie įvairių stilių suknelių. Kita vertus, senolių išmintis liudija, kad perlai skatina santuokinę harmoniją ir neleis nuotakai verkti, todėl jei tikite prietarais, toks pasirinkimas yra išties puikus.

Nepersistenkite

Nors didžiąją vestuvių dieną reikia atrodyti pasakiškai, tačiau būtina atsiminti, kad viskas privalo būti saikinga. Papuošalai, aksesuarai neturi nustelbti Jūsų, o tik pagyvinti stilių, kurį pasirinkote šiai ypatingai dienai. Auskarų tauriuosius metalus (auksą, sidabrą, platiną ir kt.) rinkitės ir derinkite atsižvelgdami į suknelės spalvą.

Svarbu nepamiršti patogumo

 Įsivaizduokite, kad vestuvėms įsigijote ekstravagantiškų krištolo sietynų stiliaus auskarus. Iš pradžių jie gali atrodyti išties jaudinančiai ir gražiai, bet Jums ypatingą dieną juos užsidėjus, Jūs galite suprasti, kad jie yra sunkūs ir nepatogūs. Nepamirškite, kad tokius auskarus privalėsite nešioti visą dieną, todėl Jums reikia, kad auskarai būtų ne tik gražūs, tačiau ir patogūs.

Visada išbandykite auskarus su galvos apdangalu ir (arba) šydu, kad įsitikintumėte, jog viskas dera kartu

Tiesą sakant, rekomenduojama išbandyti visą aprangą, įskaitant aksesuarus, prieš didžiąją dieną, kad žinotumėte, jog esate visiškai patenkinta savo išvaizda ir žinotumėte, kiek laiko jums prireiks pasiruošti.

Išsaugokite savitumą

Būkite pati savimi. Svarbiausias dalykas, renkantis vestuvėms suknelę, jos aksesuarus yra tai, kad visuma ir detalės turėtų atspindėti būtent Jus. Niekados nenešiojate didelių, ilgų auskarų, o visada patiko paprasti lašelio formos auskarėliai? Tai, kodėl jų Jums ir neįsisegus? Jei Jūs būsite laiminga ir patenkinta savo papuošalais, šią ypatingą dieną Jūs pasitikėsite savimi, o tai yra labai svarbu.

Smagaus auskarų ieškojimo savo vestuvėms, nes tokia šventė pasitaiko ne taip jau ir dažnai moterų gyvenime!

Scroll to Top