Brangiausių ir galingiausių automobilių mados 2019 metais

Dauguma svajoja turėti naują ir galingą automobilį. Bet ne visi susimąsto, kad tokiai investicijai reikalingi pinigai ne tik už automobilį, bet ir už jo apsaugą. Kuo automobilis brangesnis ir galingesnis tuo ir draudimo išlaidos – didesnės. Žemiau pateiksime TOP 5 automobilius, kurie garsūs ne tik savo specifikacijomis bei kaina, bet ir pasižymi ne visiems įkandamomis draudimo kainomis.

 

5. Mercedes-AMG GT R 

Penktoje vietoje įsitaisęs Mercedes markės automobilis, kurį Lietuvos gatvėse pamatyti būtų tikra retenybė. Šis automobilis pasižymi 577 arklio galių bei 430 kW varikliu. Kainos už tokius automobilius prasideda nuo 160 tūkst. Eur. Draudimo įmonės tokio tipo automobilį vertina 3750 Eur. per metus.

 

4. Porsche Panamera

Tai iš Italijos atvykęs ir prabangos ženklą su savimi nešiojantis automobilis. Gali pasirodyti keista, kodėl sąrašo viršūnėse puikuojasi ne koks sportinis porche modelis, bet keturių durų bei savo išvaizda neišsiskiriantis automobilis. Šį automobilį išjudina 330 arklio galių bei 246 kW variklis. Šio modelio kaina prasideda nuo 100 tūkst. Eur., o draudimo išlaidos metams gali siekti net 3850 Eur.

 

3. Mercedes-Benz Maybach S650

Tai dar vienas Vokiečių šedevras, galintis pasigirti ir galingu varikliu ir prabangios klasės išvaizda. Tai net 621 arklio galių bei 463 kW variklį turintis Mercedes markės automobilis, kurio bazinė kaina prasideda net nuo 200 tūkst. Eur. Bet kiek kainuoja draudimas? Metams už šį automobilį tektų sumokėti net 3950 Eur.

 

2. Nissan GT-R

Tai japonų sukurtas sportinis automobilis, kuris nepritaikytas važiuoti lėtai. To neleidžia po gaubtu įsitaisęs 565 arklio galių bei 421 kW variklis. Šio automobilio kaina, palyginus su prieš tai minėtomis mašinomis, nėra pati didžiausia ir prasideda nuo 100 tūkst. Eur. Taigi, koks draudimo mokestis? Už šio sportinio automobilio draudimą metams prašoma net 4000 Eur.

 

1. Buggati Chiron Sport 110 Ans

Turbūt dauguma pamatę šio automobilio markę supranta, kad tik jis gali būti absoliutus lyderis. Tai super-automobilis, kuris daugelį metų žinomas kaip Top 1 brangiausių automobilių pasaulyje. Šį automobilį išjudina net 1479 arklio galių bei 1103 kW variklis, o jų kaina prasideda net nuo 3,6 mln. Eur. Taigi nenuostabu, kad tokios galingumo ir tokios kainos automobilis privalo būti apdraustas už didžiausią sumą. Bet kokia ji? Tai net 50 tūkst. Eur. per metus.

 

Taigi, jei nežinote ar manote, kad už savo automobilio draudimą mokate per daug, siūlome apsilankyti https://www.ld.lt/privalomasis-draudimas, kur galite sužinoti konkrečią sumą pritaikytą būtent Jums.

Scroll to Top