Originalūs automobilio dekoravimo būdai

Visiškai suprantama, kad daugeliui žmonių automobilis yra ne tik priemonė nusigauti nuo taško A iki taško B. Tuo pačiu norisi, kad visos kelionės būtų kuo komfortabilesnės. Tai padaryti galima ne tik pasirūpinus funkcionaliomis auto dalimis, tačiau tuo pačiu ir skoningais jo dekoravimo būdais.
Kokie patys populiariausi – aptarsime šiame straipsnyje.

Stiklų tamsinimas
Bene pats populiariausias auto dekoro būdas yra stiklų tamsinimas. Jis užtikrina galimybę ne tik transporto priemonei suteikti daugiau solidumo, tačiau taip pat ir pasislėpti nuo smalsių akių, kurios gali stebėti transporto priemonės vidų.

Sėdynių apmušalai
Skoningai atrodys ir stilingi užvalkalai, kurie dažniausiai apgaubia sėdynes. Tiesa, ar jie bus stilingi – Jūsų pasirinkimas, kadangi audiniai yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą. Nuo paprasto iki labai išskirtinio.

Vairo puošmena
Moteriškose mašinose labai dažnai pasirenkama ir vairo puošmena. Kol vieni sako, kad tai yra kičas, tuo tarpu kiti džiaugiasi, kad taip dekoruota transporto priemonė atrodo labai gražiai, juolab, net ir labai šaltomis dienomis vairo laikymas netampa komplikuotas.

Panelės puošimas
Prekybos vietose rasite labai daug panelės dekoro elementų. Renkantis svarbiausia nepamiršti, kad žasliukai neturi Jums maišyti matomumo. Taigi, kuo jų bus mažiau – tuo geriau. Juolab, ne visada didesnis kiekis reiškia, kad rezultatas bus gražesnis, o ir kai matomumas geresnis – vairuoti tampa kur kas saugiau.

Jeigu domina stiklų tamsinimas (kadangi tai pats populiariausias auto dekoro būdas) – skaitykite daugiau info apie galimybę ir apsispręskite, ar to reikia Jūsų transporto priemonei: https://www.stiklu-ekspertai.lt/stiklo-keitimo-paslaugos/automobiliu-stiklu-tamsinimas-plevelemis/

Scroll to Top