Kedai moterims

Balti kedai: taisyklės, kurios padės išsaugoti spalvą

Su gražiais batais būti kur kas maloniau, su jais kur kas paprasčiau įveiksite net ir labai didelius atstumus. Dažnai sakoma, kad avalynė bene geriausiai reprezentuoja žmogų. Paprasčiausiai, kai žmogus saugo savo avalynę, prižiūri ją – parodo, kad yra tvarkingas ir tuo pačiu save myli. Diavolesa kedai moterims internetu kainuoja labai pigiai, tad daugelis be gailesčio išmeta kartą jau panaudotus batus. Visgi, įsigijus kokybiškus – naudinga jiems skirti laiko, kadangi priežiūra gali garantuoti ilgesnį jų funkcionalumą.

Jūsų dėmesiui atskleisime smulkmenas, kurios padės išsaugoti baltus batukus. Patarimai labai paprasti, tačiau nauda padės džiaugtis ilgaamže avalyne. Skirkite kartą per savaitę dešimt minučių ir džiaukitės kur kas ilgiau Jums tarnausiančiais nuostabiais batais.

Jeigu ant sportinių batelių atsirado dėmės – jas labai paprastai galite išvalyti su dantų pasta. Žinoma, tokiu atveju reikia naudoti baltos spalvos dantų pastą, kuri labai intensyviai įsigeria į problemines vietas ir sėkmingai pašalina bet kokius nešvarumus. Galima uždėti ir palikti šiek tiek laiko, kad įsigertų ir paskui paprasčiausiai nuvalyti su minkšta kempinėle. Jeigu vistiek nepavyko nuvalyti dėmės – tokiu atveju prieš valydami su kempine galite patrinti probleminę vietą šiurkščių paviršiumi. Dažniausiai puikiai tinka kita kempinėlės pusė, kur sušiaušia ir tai padeda pastai dar geriau įsigerti. Žinoma, per ilgai laikydami galite kiek pakenkti paviršiui, tad šiuo atveju labai svarbu saikas. Valymui taip pat labai dažnai pasirenkama soda, kuri taip pat sėkmingai pašalina bet kokius nešvarumus. Su soda nuvalysite net ir labai baltus kedus. Geriausiai valosi purvo bei žolės dėmės, kurias išvalyti su paprasčiausiu vandeniu bus sunku. Jeigu reikia dar intensyvesnių pajėgų – tokiu atveju siūlome sodą sumaišyti su actu. Sėkmingai pašalinsite nešvarumus, batai atrodys labai gražiai, juolab, nebus sugadinamas paviršius.

Nuvalius dėmes taip pat visada naudinga batus papildomai išskalbti, kadangi tokiu atveju visas atspalvis bus vienodai sulygintas. Skalbti galima skalbyklėje arba rankomis. Tinka abu variantai. Svarbiausia nedžiovinti dirbtinėmis priemonėmis, kadangi vėjas yra geriausias būdas. Padėkite batus arba pakabinkite ir palikite juos kabėti tiek laiko, kol jie išdžius. Tik atsargiai – nedėkite ant žemės, kadangi batai gali vėl išsipurvinti arba vėl tapti žali.

Diavolesa kedai moterims internetu yra greitas ir paprastas būdas įsigyti kokybišką avalynę, kuri džiugins ne tik  kaina, tačiau ir kokybe bei stiliaus gausa. Nors balti kedai labai gražūs, tačiau ne ypač funkcionalūs. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas – tamsesni. O kokie labiausiai tinka bei patinka Jums? Juk radus gerą avalynę ją bus nesunku priderinti prie skirtingos aprangos.

Pasinaudokite tuo ir kiekvieną metrą įveikite gražus kaip niekada.

 

Scroll to Top