Kaip įsigyti batus, kurie būtų patogūs ir tarnautų ilgai?

Perkant batus būtina derinti tris pagrindinius aspektus – patogumą, praktiškumą ir grožį. Jeigu pirksime tik tokią avalynę, kuri bus graži, gali atsitikti taip, kad nuolat patirsime diskomfortą vaikščiojant. Pernelyg patogių batų niekada nebus, tačiau problema ta, kad nemaža dalis vartotojų paprasčiausiai nežino, kokiu būdu išsirinkti patogiausius batus, ypač tuomet, kai perka internetu. Mes paruošėme jums trumpą, tačiau tikimės, kad informatyvų gidą apie tai, kaip įsigyti batus, kurie bus patogūs ir tarnaus ilgai.

Numatykite batų paskirtį

Norint išsirinkti tinkamus batus, visų pirmiausia turime numatyti, kokia veikla užsiimsime, kai juos avėsime. Natūralu, jog batai, skirti ėjimui į darbą, ir tie, kurie avimi savaitgalinių žygių metu, tikrai tarpusavyje skirsis. Greičiausiai sutiksite, jog ir lūkesčiai kiekvienu atveju yra skirtingi – ieškant batų darbui, norime gražių, stilingų ir elegantiškų batų, kurie tiktų prie visko ir su kuriais būtų patogu išbūti visą dieną, tuo tarpu ieškant batų žygiui, mums svarbu, jog jie būtų nepralaidūs vandeniui ir būtų itin patvarūs, patogūs. Būtent dėl to apsipirkinėdami dairykitės tik į tos kategorijos batus, kurių jums tikrai reikia. Taip pat galbūt žinote ar esate pamėgę kurį nors prekinį ženklą, pasižymintį puikia batų kokybe – bet kokios jūsų turimos žinios ar įgauta patirtis gali būti naudinga renkantis.

Išsiaiškinkite ar batai didinti, ar mažinti

Ne paslaptis, jog skirtingi prekiniai ženklai turi skirtingas dydžių sistemas. Tai reiškia, jog, jei nusipirkote vienus atitinkamo dydžio batus, visai nereiškia, jog ir kita nusipirkta, to paties dydžio pora jums tiks. Būtent dėl šios priežasties, perkant avalynę internetu ir neturint galimybės pasimatuoti, labai svarbu prieš pirkimą atkreipti dėmesį į internetinėse parduotuvėse pateiktas avalynės dydžių lenteles. Išsimatuokite savo pėdos ilgį ir pagal jį išsiaiškinkite, koks batų dydis jums bus tinkamiausias. Tokiu būdu visada būsite garantuoti, jog išsirinkta batų pora jums tiks idealiai.

Įvertinkite medžiagas, iš kurių jie pagaminti

Medžiaga, iš kurios pagaminti batai, yra ypatingai svarbus aspektas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį, kadangi nuo jo priklauso ne tik batų patvarumas, bet ir jų kaina. Dažniausia ir viena labiausiai vertinamų medžiagų, su kuriomis susiduriame, be abejo, yra oda. Iš odos pagaminti batai yra idealus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems patvarumo ir patogumo, kadangi ji yra elastinga, tad gali lengvai prisitaikyti prie jūsų pėdos. Taip pat ši medžiaga yra pralaidi orui, tad pėda tokiuose batuose nekaista ir neprakaituoja. Kaip bebūtų, galima rasti ir iš kitų medžiagų, tokių kaip guma ar tekstilė, pagamintų batų, kurie yra itin kokybiški. Pavyzdžiui, dauguma sportinių batelių yra pagaminti iš lankstaus guminio pado ir sintetinio ar tekstilinio audinio, kurie kartu užtikrina maksimalų patogumą daug judant, sportuojant. Kad ir kokių batų jums reiktų, avalynė internetu – puikus pasirinkimas, kadangi čia tinkamiausią batų porą ras kiekvienas.

Kai perkate vaikams – neišlaidaukite

Jei avalynę renkate ne sau, o vaikams – labai svarbu prisiminti, jog išrinkti batukai greičiausiai tarnaus tik vieną sezoną. Vaikai labai greitai auga, tad išlaidauti ir pirkti itin brangią avalynę jiems – ne pats geriausias sprendimas. Tuo labiau, jog ne visada didesnė kaina garantuoja aukštesnę kokybę. Tad, visada batus geriau rinkitės pagal tai, iš kokios medžiagos yra pagaminti batai, ar lengvai užsisega, ar vidpadis yra su tinkamu išlinkimu, kuris palaikytų ir stabilizuotų mažylio pėdą, ir panašiai. O jei nežinote, kur ieškoti geriausio vaikiškos avalynės kainos ir kokybės santykio, jį galite rasti užsukę čia – https://www.varle.lt/avalyne-kedai-vaikams/.

Madų vaikytis neverta

Mados keičiasi kiekvieną sezoną, tad kas kartą investuoti į naujus ir kokybiškus batus gali būti sudėtinga bei itin brangu. Kad to būtų galima išvengti, kur kas geriau išsirinkti tokią batų porą, kuri būtų aktuali net ir praėjus keleriems metams nuo jos įsigijimo. Klasika – nesensta, tad ieškokite laiko patikrintų modelių, kurie puikiai derės prie visko. Kaip bebūtų, jei vis tiek norisi koja kojon žengti su naujausiomis mados tendencijomis, geriau į savo spintą įtraukite kelis tą sezoną madingus daiktus, kurie nereikalauja didelių finansinių investicijų. Tokiu būdu nesigailėsite išleidę nemenką sumą kažkam, ko kitais metais jau nebenorėsite.