Kokius rūbelius pasirinkti naujagimiui?

Kokius rūbelius pasirinkti naujagimiui?

Tam, kad naujagimis puikiai jaustųsi, būtini įvairūs reikmenys. Na, o rūbeliai – taip pat ne išimtis. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad labai svarbu parinkti tinkamus rūbelius, tačiau tai padaryti ne visada lengva. Na, o, kad pasirinktumėte tinkamiausius, verta atkreipti dėmesį į šiuos patarimus. 

Ypač svarbi medžiagų kokybė

Kaip žinia, kūdikio odelė yra itin jautri bei plona, todėl labai svarbu tai, iš kokios medžiagos bus pagaminti rūbeliai. Atkreipkite dėmesį į tai, kad reikėtų rinktis tik iš visiškai natūralių žaliavų pagamintus drabužėlius. Būtent natūralios medžiagos nesukels alerginių reakcijų, be to, jos puikiai praleidžia orą, tad plona bei jautri mažylio odelė galės kokybiškai kvėpuoti. Ypač puikiu pasirinkimu taps naujagimiui skirti drabužėliai iš natūralios medvilnės.

Neverta įsigyti daug vienodo dydžio drabužėlių

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad naujagimiai sparčiai auga, todėl neverta įsigyti pernelyg daug to paties dydžio drabužėlių – labai tikėtina, kad nespėsite jų visų panaudoti. Taigi apsiribokite maždaug 3 – 5 kiekvienos rūšies drabužėliais. 

Įvertinkite ir metų laiką

Atsižvelgti reikėtų ir į dar vieną dalyką, tai – metų laikas, ne paslaptis, kad vasaros metu reikės plonesnių drabužėlių. Na, o, jei už lango ruduo ar žiema, rinkitės storesnius drabužėlius.

Verta pirkti internetu

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad naujagimiui skirtus drabužėlius verta rinktis internetu. Tai reikėtų daryti dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, verta akcentuoti, kad jūsų laukia itin didelis pasirinkimas, tad tikrai surasite tuos drabužėlius, kurie atitiktų visus jūsų keliamus kriterijus. Tačiau ir tai – dar ne viskas: nereikia pamiršti, kad būsimoms mamytėms kelionės į prekybos centrus neretai būna šiek tiek sudėtingesnės, todėl pirkimas internetu, leis ypač patogiai įsigyti drabužėlių. 

Daugiau info rasite https://mamaiirvaikui.lt/

Scroll to Top