vampyriski dantys

Dantų mados: spalvoti dantys ir helio plombos vaikams

Požiūris į žmogaus dantis metų ir kultūrų eigoje labai skyrėsi. Šiuo metu madinga turėti ne tik sveikus ir gražius dantis, tačiau tuo pačiu ir tokius, kurie yra dekoruoti įvairiomis smulkmenomis, blizgučiais bei kitais papuošimais, kurie puikiai tinka ir moterims, ir vyrams nepriklausomai nuo amžiaus.

Daugiau apie dekoravimo galimybes galite sužinoti pilene.lt puslapyje. Taip pat geriausia apsilankyti tiesiai pas specialistą, kadangi ne visada norai gali virsti realybe. Paprasčiausiai kartais dantys yra per jautrūs ir jų dekoravimas negalimas.

Spalvotos plombos

Kadangi vaikučiai labai dažnai bijo eiti pas odontologus – jie pasiūlė patrauklią alternatyvą. Tai yra spalvotos plombos, kurios lygiai taip pat atlieka darbą kaip kad ir be spalvos, visiškai nekenkia dančiui, tačiau vaikui gali pasirinkti norimos spalvos  plombas ir tai dažniausiai labai juos džiugina. Jau nuo pat mažumės svarbu skatinti vaiką lankytis pas specialistą. Tokiu atveju paaugęs jis nebeturės jokių baimių.

Spalvoti dantys

Pasaulyje plinta mada – spalvoti dantys. Tai toli gražu ne tas pats kas yra plombos, kadangi žmonės savarankiškai specialiomis priemonės keičia dantukų spalvą. Sakysite, kad balta jau nebėra madinga? Turbūt, kadangi žmonės spalvina dantukus žaliai, raudonai, mėlynai ir bet kokia kita spalva. Žinoma, naudojami dažai yra specialūs. Jie laikosi ilgai, tačiau jų valgymas nekenkia žmogui.

Dantų akmenukai

Jau gana seniai ant dantukų klijuojami arba įgręžiami akmenukai – tikrai nėra naujiena. Tokias puošmenas dažniausia renkasi jaunos merginos. Nors specialistai tikina, kad toks dantukų dekoras jau gana retas, tačiau vis dar atsiranda mergaičių, kurios taip puošiasi įvairiausių švenčių metu. Tiesa, dažniausiai pasirenkamas akmenuko klijavimas, o ne gręžimas.

Dantų smailinimas

Galiausiai, pamišusioji Kinija ir toliau stebina savo madomis. Šiuo metu gana populiarus dantų gražinimo būdas yra iltinių dantukų smailinimas, siekiant sukurti cvampyrų dantų įspūdį. Vieni nori atrodyti kaip vampyrai (populiarių serialų ir filmų populiarumo pasekmė), kiti tai daro tiesiog dėl mados. Gydytojai griežtai nerekomenduojama smailinti dantų, kadangi dažniausiai emalis sugadinamas nepataisomai ir galiausiai tokie dantys pradeda gesti. Tuomet vienintele alternatyva tampa implantavimas.

Scroll to Top