Kuo rengtis atostogaujant Maljorkoje?

Maljorkos mada nuo mūsų šalies mados skiriasi galbūt tik klimatu. Juk ten, kur visados šilta, galime drąsiai mėgautis laisvais, vasariškais drabužiais, o štai į Lietuvą plūstelėjus rudeniškam orui turime siaustis į paltus, avėti sunkius batus ir gintis nuo šalto vėjo.
Bilietų Lietuva-Maljorka kainos nėra didelės, tačiau daug kainuoti gali netinkamas pasiruošimas kelionei. Vienas iš gero pasiruošimo elementų – apranga. Į kiekvieną kelionę išsiruošiame susižinoję tos vietovės orus bei klimatą, Maljorka – ne išimtis.

Jeigu norite, kad atvykus į Maljorką kainos, kuriomis šioje saloje parduodami drabužiai, neištuštintų jūsų piniginės, pasiimkite iš namų su savimi šio tipo aprangą:

Gatvės stilius. Jeigu Maljorkoje keliausite po gatveles ir mėgausitės miesto pramogomis dienos metu, jums tikrai reikia patogių, tačiau lengvų drabužių. Tam puikiai tiks iš natūralios medžiagos pasiūtos lengvos suknelės, palaidinės, suderintos su patogiais šortais ar plėvesuojančiu sijonu. Nepamirškite ir skrybėlaitės nuo saulės – vasarą šiame regione gali būti itin karšta, tad reikia saugotis nuo saulės smūgio. Avalynei puikiai tiks lengvi ir patogaus pado sandalai ar basutės. Juos galima suderinti tiek su romantiška suknele, tiek su džinsiniais šortukais.

– Iškilminga proga. Natūralu, kad kiekvienoje kelionėje būna bet vienas vakaras – kulminacija, kai apsilankome ištaigingame restorane ar nueiname į atostogų vietoje vykstantį muzikos ar kitokį renginį. Būtų klaida į Maljorką nepasiimti bent vieno puošnesnio drabužio. Idealu – jei tai būtų ilga vakarinė suknelė. Prie jos būtina turėti ir dailius batelius bei priderintą delninę ir nors vieną papuošalą – ryškesnius auskarus ar vėrinį ant kaklo.

Taigi, keletas derinukų laisvalaikio drabužių ir bent viena puošnesnė suknelė ar iškilmingas kostiumėlis – tai viskas, ko reikia merginai atostogaujant Maljorkoje. Na ir žinoma, jokiu būdu nepamirškite maudymosi kostiumėlio. Juk tai – viena įspūdingausių Ispanijos salų su nuostabiais paplūdimiais.

Scroll to Top