Paryžiaus gatvės alsuoja mada

Paryžius – tai miestas, kurį žino tikrai didžioji dauguma pasaulio gyventojų. Jis žinomas ne tik kaip Prancūzijos sostinė, gero vyno ir valgio miestas, bet ir kaip miestas, kuriame vyrauja mada. Mada Paryžiaus gyventojams yra tarsi oras, be kurio jie negalėtų gyventi. Įdomi tendencija, kad net vaikštant Paryžiaus gatvėmis, lankantis įvairiuose restoranuose ar geriant kavą lauko kavinėje, galima „prisigaudyti“ pačių įvairiausių minčių, stiliaus idėjų, nes miesto gatvės tikrai alsuoja mada.

 

Savaitgalio kelionė į Paryžių

 

Savaitgalio kelionės į Paryžių metu be jokių problemų kiekvienas gali susipažinti tiek su Paryžiumi, tiek ir su šio miesto naujausiomis mados tendencijomis. Nereikia jokių podiumų, specialių mados renginių, nes savaitgalio kelionės į Paryžių metu tikrai įmanoma pamatyti tai, dėl ko ir atkeliavote – madą. Mieste galima išvysti tikrų mados perliukų, kurių dažnai nepamatytumėte net ir ant geriausių podiumų.

 

Savaitgalio kelionės į Paryžių metu, ypač per įvairius mados renginius, kai žymūs mados dizaineriai ne tik iš Prancūzijos, bet ir iš viso pasaulio pristatinėja naujausias kolekcijos, gatvės būna perpildytos žmonių, pačių stilingiausių, originaliausių ir ir netgi pasipuošusių keisčiausiais drabužių deriniais. Kepurės, suknelės žemiau kelių, dideli auskarai, krokodilo imitacijų kelnės, aukštakulniai batai – tai ir dar daugiau gali išvystyti kiekvienas savaitgalio kelionės į Paryžių metu.

 

Ką reikia pasiimti savaitgalio kelionės į Paryžių metu?

 

Savaitgalio kelionės į Paryžių metu reikia pasiimti iš ties nemažai daiktų. Atrodo, kad nors keliaujate kelioms dienoms, bet kelionę reikia susiplanuoti iš anksto, norint nieko nepalikti ir už lėktuvo bilietus mokėti mažiau. Pigūs lėktuvo bilietai į Paryžių parduodami likus maždaug pusei metų iki skrydžio pradžios arba tuo metu, kai įvairius skrydžių kompanijos siūlo akcijas, pateikia pigius bilietus, kurių kaina prasideda vos nuo keliasdešimt eurų – reikia pasirūpinti jais iš anksto ir už kelionę mokėsite mažiau.

 

Jeigu keliaujate į Paryžių savaitgaliui, būtinai susiplanuokite biudžetą, iš anksto nuspręskite kiek ir kam pinigų skirsite, pasiimkite papildomų pinigų nenumatytoms išlaidoms. Susiplanuokite ką norėtumėte pamatyti per kelias dienas ir pažinkite ne tik Paryžiaus gatvės madą, bet ir įdomiausius Prancūzijos sostinės statinius, lankytinus objektus, žmonių kultūrą ir tradicijas.