Jei dar nesinori susipakuoti vasariškų drabužių…

Nors vasara jau praėjo ir net gi spėjo prisnigti anksčiau nei įprasta, kai kurių moterų spintoje dar liko neatrūšiuoti vasariniai drabužiai. Vienos tikisi, jog dar ateis šiltų dienų, kitos tiesiog to dar nepadarė. Tačiau tai galima išnaudoti ir kitais būdais.

Ne paslaptis, jog daug kas planuoja žiemos atostogas praleisti ten, kur šilčiau. Be to žiemą tokių salų kaip Gran Canaria kelionės kaina nukrenta, todėl tai tampa geriausiu metu ten ar į kitus pietinius taškus nuvykti. Žinoma, reikia nepamiršti, jog žiema būdinga net ir tokioms šalims kaip Italija ar Ispanija ar Graikija. Ten toli gražu nepasimaudysi sausio viduryje. Nors ten laikosi apie 15 laipsnių šiluma, to negana šokti į jūrą. Čia išvardysime geriausius variantus, kuriuos rinktis atostogų metu žiemą, jei dar norite pasideginti ir pasimaudyti.

Gran Canaria. Kelionės kaina į Gran Canaria žiemos metu būna visai įkandama, vienintelis minusas – iš Lietuvos į šią salą teks skristi su pora persėdimų. Tačiau tai ne problema – persėdę Barselonoje dar galėsite pasigrožėti šiuo įspūdingu miestu. O pati Gran Canaria – įstabi sala su didele ir egzotška dykuma viduryje. Tikrai pasijausite lyg Afrikoje.

Maljorka. Čia geriau keliauti rudenį, kol dar laikosi didesnė šiluma, tačiau ir žiemą tai nėra visai blogai. Nuvykę lapkritį, dar spėtumėte išsimaudyti, nes tokiu metu temperatūra gali pakilti iki 23 laipsnių šilumos.

Tenerifė. Ši sala unikali, nes temperatūra čia visus metus apylygė. Žiemą galite mėgautis apie 23 laipsnių šiluma, kuri leis nepailstančiai pasivaikščioti po salos gamtą ir taip pat pasideginti. Tad susipakuokite dar spintoje karaliaujančius vasarinius drabužius ir skubėkite pasimėgauti šiluma!