Moteris su dantų implantais

Kiek kainuoja dantų implantai?

Odontologijos klinika yra lygiai tokia pat svarbi vieta kaip ir ligoninė, kadangi joje mums suteikiama pagalba, padedama būti sveikiems, galiausiai, gerai jaustis. O gerai jaustis be nuosavų dantų, deja, nepavyks. Tokiu atveju specialūs centrai yra būtini.

Dažna problema su kuria susiduria ne tik gana seni žmonės yra nuosavų dantų netekimas. Tuomet dantų implantacija yra geriausia alternatyva. Galimas ir protezavimas, tačiau implantavimo pagalba išgaunama visiškai natūraliai atrodančios šypsenos rezultatas. Procedūra gana greita ir neskausminga, tad pasinaudokite klinikos Juozas.Dental paslaugomis.  Implantavimo kaina atsiperka, kadangi paslaugos leidžia šypsotis nuostabiai gražia bei sveika šypsena.

Daugeliui atrodo, kad dantų implantacija yra labai brangi paslauga. Negalime atsakyti tik taip arba tik ne, kadangi kiekvienam asmeniui brangumas atrodo vis kitaip. Žinoma, nepamirškite, kad implantai yra visam gyvenimui, tad apie tai pagalvojus, atrodo, kad paslauga ne tokia brangi.

Pavyzdžiui, labai giriami Straumann implantai. Šie implantai – vieni brangesnių, tačiau juos implantavus:

  • Garantuojamas kur kas trumpesnis gijimo laikas nei naudojant kitu implantus.
  • Taip pat dantys fiksuojami jau tą pačią dieną, tad vėlgi – sutaupoma laiko.
  • Jie turi garantiją, tarnauja dešimtis metų.
  • Atrodo labai puikiai, visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų.
  • Puikiai ir visapusiškai atkuria natūralią dantų kramtymo funkciją.

Visi šie privalumai paskatina geriau investuoti šiek tiek daugiau, tačiau rinktis tikrai kokybiškus implantus. Juolab, implantavimas Kaune dažnai suteikiamas išsimokėtinai, tad tik reikia pasidomėti individualiomis sąlygomis, kad būtų galima paprasčiau apsispręsti dėl pasirinkimo. Kadangi dantų implantacija – visam gyvenimui, tai labai svarbu apgalvoti smulkmenas.

Implantavimas – tai ne tik estetinė procedūra, kaip kad galvoja daugelis. Implantai padeda susigrąžinti natūralią dantų funkciją, tad tokiu atveju kaina būna ne tokia maža. Juolab, kartais klinikos siūlo įvairias akcijas, kurių metu paslaugos teikiamos kur kas pigiau. Siūlome ir Jums išbandyti šią galimybę. Paslaugos nebus blogesnės, tačiau kaina – mažesnė.

Implantavimas yra būtinas, kadangi be dantų tose vietose pradeda irti žandikaulio kaulas, tad kinta žmogaus veido forma, jis, atrodo kur kas greičiau sensta. Taip pat netinkamai sukratytas maistas iššaukia sveikatos problemas, tad tiek visos burnos, tiek vieno danties implantacija tikrai yra būtina.

Scroll to Top