Miestai, kuriuos turėtų aplankyti mados gerbėjos

Jei esate neabejinga madai, negalite ramiai praeiti pro naujausias tendencijas skelbiančias parduotuvių vitrinas, o išvydusios stilingą švarkelį nepaliaujate apie jį galvojusios, tuomet neabejotinai turite aplankyti kelis miestus, kuriuose mados gerbėjų laukia nepamirštamas laikas! Ir klystate, jei manote, kad siūlysime Milaną ar Paryžių… Žinoma, nepalenkite ir šių gražių miestų, bet yra kur kas daugiau krypčių, kurios nepaprastai patiks mados mylėtojams.

Budapeštas

Taip, perskaitėte teisingai. Vienu gražiausių Europos miestų tituluojamas Budapeštas sužavės madai neabejingas keliautojas. Kiekvieną sezoną vykstantys naujienų pristatymai ir pasauliniu lygiu išgarsėję prekių ženklai masina į Budapeštą mados mylėtojus ir kūrėjus iš kaimyninių ar tolimesnių šalių.

Tokijas

Pavasarį ir rudenį vykstanti Tokijo mados savaitė pristato neįprastų sprendimų, ypatingų ir netikėtų variacijų. Estetika, naujovės, į ateitį orientuotos kolekcijos – tai, ką išvysite viešėdami Tokijuje.

Los Andželas

Šis miestas neabejotinai turėtų būti mados mylėtojų būtinų aplankyti miestų sąraše. Čia sparčiai daugėja naujų mados kūrėjų, kuriems prognozuojama puiki perspektyva ir kurie pelno pasauliniu mastu vertinamų prekių ženklų pasitikėjimą bei pripažinimą.

Niujorkas

Čia viskas apie madą ir susiję su mada. Tad jei stilius, madingi drabužiai ir aksesuarai bei naujausios tendencijos yra Jūsų kasdienybės variklis, tuomet ieškokite skrydžių į Niujorką! Pagal skrydis.lt, šiandien galima rasti labai patrauklių skrydžių pasiūlymų kelionei į šį mada alsuojantį miestą.

Londonas

Jau seniai Londonas traktuojamos pasaulio mados sostine. Šiandien jis vis dar puikuojasi tarp populiariausių mados mylėtojų krypčių. Londone susipina maksimali įvairovė, stiliai, o mados mylėtoms viešnagė šiame mieste neabejotinai bus nepamirštama. Užsukę į garsiąsias mados gerbėjų pamėgtas gatves, vienijančias begalę parduotuvių ir žinomų prekių ženklų, neišeisite tuščiomis.

Scroll to Top