Plaukų mados: kas gražu šiandien ir kas buvo gražu vakar?

Plaukai dažnai vadinami pačiu gražiausiu žmogaus papuošalu, tad nieko keisto, kad daugelis kasdien daro įvairius ritualus, kurie padeda plaukui atrodyti gražiai, juolab, gyvybingai. Šiuo metu priemonių plaukams pasirinkimas yra labai platus, juolab, plaukų dažai internetu suteikia galimybę turėti tokios spalvos plaukus, kokie Jums labiausiai patinka, tad ir pakeisti – paprasta.

Šiuo metu – vis daugiau natūralumo

Nustebinti aplinkinius savo šukuosena šiuo metu tikrai gana paprasta, kadangi ne tik tinkamai pasirinkti plaukų dažai, tačiau ir konkretus kirpimas – daro stebuklus. Tačiau mados kinta ir jeigu prieš gerus 10 metų moterys norėjo parodyti, kad jos yra laisvo elgtis ir turėti tokius plaukus, kokių nori, tai šiuo metu vėl dažniau pasirenkamas natūralumas ir ryškumas – retesnėmis progomis.

Ryškūs akcentai – laikini

Plaukų dažai internetu

Rinkoje galima rasti skoningai atrodančius labai ryškius dažus, kurie gali plaukus padaryti mėlynos, žalios bei kitų spalvų. Atrodo tikrai labai ryškiai, traukia akis, tačiau dažniausiai – greitai nusiplauna, tad pasirenkami tik kaip akcentas tam tikrų progų metu. Ir puiku, kadangi kartais norisi parodyti save kaip drąsią asmenybę, galiausiai, kartais norisi pasipuošti tam tikrais akcentais, kurie išskirtų Jus iš minios. Tokiu atveju plaukų dažai – labai pasitarnauja. Ir svarbiausia yra nebijoti, kadangi ryškių spalvų plaukų dažai – nekenkia plaukams, kadangi yra laikini.

Ilgi plaukai – ne visada geriausias pasirinkimas

Kadangi kito požiūris į spalvą, taip pat kito požiūris ir į plauko ilgį, kuris šiuo metu dažniausiai siejamas su gyvybingumu. Taigi, akcentuojama, kad gražiausi plaukai yra tokie, kurie puikiai atrodo, tokie, kurie gyvybingi, tad ilgas plaukas, kuris nėra gražus – nėra geras papuošalas. Galiausiai, moterys vis dažniau renkasi trumpas šukuosenas, kuris pabrėžia veido linkius, tad jos atrodo unikaliai, galbūt vėlgi – įtraukiančiai akis ir svarbiausia – taip, kaip nori. Juk tuomet šukuosena reikalauja mažiau laiko, tad – ypač patogu.

Mados sukasi ratu, jos kinta, tad svarbiausia, kad moteris atrodytų taip, kaip jai labiausiai patinka. Ir jokio skirtumo – ką sako kiti. Svarbiausia – mylėti save.