vestuvinio stalo dekoravimas balionais

Vestuvės yra kiekvienos merginos, nuo pat mažens, suplanuota diena. Ji turi būti tobula, be klaidų ir būtent tokia, apie kokią seniai svajojote. Vestuvinė suknelė, tobulas makiažas, daili šukuosena ir žavingi papuošalai jaunajai leidžia pasijusti it pasakoje. Tačiau ne vien apranga sukasi jaunųjų galvoje planuojant savo didžiąją šventę. Vienas svarbiausių dalykų – tai maistas, kuris bus patiekiamas per puotą. Ne retai jaunieji, išsirinkę maisto tiekėjus, nuvyksta degustuoti maisto. Tačiau svarbu ne tik skonis, bet ir vaizdas, kaip pateikiamas maistas. Įmantrus, netradicinis maisto patiekimas, jo dekoravimas, suteikia skanaus patiekalo vaizdą. Tačiau labai svarbu ir viso stalo dekoras. Daug kur stalai per vestuves dekoruojami gėlėmis, tačiau nekasdieniškai, bet labai žaviai, atrodo balionų dekoracijos.

Vestuvinio stalo dekoravimas balionais populiarus ir lietuvių vestuvėse. Baliono spalvų pasirinkimo paletė yra didžiulė, todėl priderinti juos prie aplinkos, vestuvėse vyraujančio kolorito, yra labai paprasta. Vestuvėse dažniausiai naudojamos pastelinės spalvos, kurios suteikia erdvei jaukumo, šiltumo pojūtį, nerėžia akies. Populiariausia spalva vestuvėse, be abejo, – balta. Ši spalva simbolizuoja nekaltybę, tyrumą, taiką, pagarbą.

Norint iš balionų padaryti kokią nors formą ant stalo, dažniausiai naudojami maži balionėliai, kurie neapkraus stalo ir atrodys itin patraukliai. Be abejo, galima naudoti ir didesnio tūrio balionus, kurie, pavyzdžiui, kabėtų ore. Būtent helio dujomis užpildyti balionai kyla aukštyn dėl to, kad jie yra lengvesni už orą. Pririšus juos prie sunkesnio daikto, balionai kabės ore suteikdami erdvei ne tik nekasdienišką vaizdą, bet ir lengvos, malonios mistikos.
Vestuvių stalo dekoravimas balionais – puiki alternatyva norint išleisti mažiau. Tai pigesnis, bet ne būtinai prastesnis, pasirinkimas, kuris atrodys jaukiai, šiltai ir netradiciškai.