Fotoepiliacijos namuose privalumai

Daugybė vartotojų visame pasaulyje sėkmingai atlieka fotoepiliacijos procedūras namuose. Šis plaukelių šalinimo būdas yra itin populiarus dėl to, kad pasiekiamas toks pats puikus rezultatas kaip ir salone, tačiau kai procedūrą atliekate patys, galima gerokai sutaupyti. Šiuolaikiniai fotoepiliatoriai yra patogūs ir saugūs, juos paprasta naudoti net ir neturint jokių įgūdžių, tad procedūra puikiai pavyks jau pirmąjį kartą.

Svarbiausia užduotis – pasirinkti patogų ir gerai individualius poreikius atitinkantį fotoepiliatorių. O rinktis tikrai bus iš ko, nes rinkoje siūlomas didelis asortimentas. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į gamintoją ir rekomendacijas. Taip pat siūloma nesivaikyti mažos kainos, nes pigiausi fotoepiliatoriai yra vienkartiniai, jų lempos nekeičiamos, o blyksnių resursas mažas. Pasirinkę patikimą prietaisą gausite ir ilgą gamintojo garantiją, tad ši investicija tikrai atsipirks.

Fotoepiliatorių kainos priklauso nuo daugybės kriterijų, pavyzdžiui, darbinio ploto ar blyksnių skaičiaus. Nepaisant kainų skirtumo, visi fotoepiliatoriai veikia tuo pačiu principu, todėl dėl parametrų geriausiai pasitarti su profesionaliu konsultantu ir jis padės pasirinkti. Taip pat skiriasi ir fotoepilaitorių modeliai, tad rinkitės tokį įrenginį, kurį patogu laikyti rankoje, kurio dizainas jums yra patrauklus. Beje, kai kurie gamintojai, pavyzdžiui, „Silk‘n“ siūlo ir specialiai vyrams skirtų fotoepiliatorių modelius.

Efektyvi depiliacija

Kitus depiliacijos metodus fotoepiliacija lenkia savo efektyvumu. Šviesos bangomis yra paveikiamas kiekvieno plauko folikulas, todėl po procedūrų namuose ciklo pakanka tik palaikomosios depiliacijos. Žinoma, šis laikotarpis individualus, tačiau dažniausiai pakanka vos vienos procedūros per du mėnesius. Tai išties efektyvu, nes visą šį laiką galima pamiršti bet kokią depiliaciją ir mėgautis lygia bei glotnia oda.

Pulsinė šviesa, pasiekusi plauko folikulą, virsta šiluma ir jį paveikia. Vienu metu blyksnis apima tokį odos plotą, koks yra pritaiso darbinis paviršius. Dažniausiai šis plotas svyruoja maždaug apie 6 kv. cm. Taigi iš karto yra paveikiami visi aktyvios augimo stadijos plaukeliai, esantys šiame plote, nereikia vargti su kiekvienu plauku atskirai. Taip procedūra yra gerokai greitesnė, pavyzdžiui, kojų depiliacija tetrunka iki pusvalandžio.

Viso kūno depiliacija

Fotoepiliatorius veikia tik viršutiniame odos sluoksnyje ir nusitaiko į plaukelius, tad yra saugus odai. Dėl šios priežasties fotoepiliacija yra tikras išsigelbėjimas tais atvejais, kai oda yra jautri, greitai sudirgsta, o nuo cheminių priemonių ingredientų kyla alerginės reakcijos. Fotoepiliatorius vienodai saugiai ir švelniai veikia įvairias zonas, todėl juo lengvai pašalinsite plaukelius nuo viso kūno ir veido.

Fotoepiliacija yra neskausminga procedūra, jos metu galite justi tik švelnų dilgčiojimą ar šilumą, tačiau dažniausiai net ir šie pojūčiai yra nepastebimi. Depiliacija be skausmo leidžia fotoepiliatorių naudoti bikini zonos depiliacijai, jautriai pažastų zonai. Jei šalinate plaukelius nuo veido, nereikia jokių maskavimo priemonių ar laiko – oda po fotoepiliacijos iš karto atrodo puikiai, žymių išduodančių ką tik vykusį plaukelių šalinimą paprasčiausiai nelieka.

Nepriklausomybė ir savarankiškumas

Kai nereikia eiti į saloną ir derinti priėmimo laiko, galite laisvai planuoti fotoepiliacijos procedūras pagal savo poreikius. Jei laukia kelionė ar komandiruotė, galite atidėti procedūros laiką ir atlikti fotoepiliaciją tada, kai turėsite truputį laisvo laiko.

Jei daug keliaujate, rinkitės įkraunamą fotoepiliatorių. Juo galima naudotis bet kur ir bet kada – tam nereikia jokių laidų ar elektros, tiesiog įkraukite ir pasiimkite fotoepiliatorių, kuris lagamine neužims daug vietos. Šis plaukelių šalinimo prietaisas atrodo diskretiškai, tad bet kokioje kelionėje galėsite tinkamai pasirūpinti savo odos būkle.