celiulitas

Kai oda tampa apelsino žieve, arba: ką rengtis, kad celiulitas liktų nepastebėtas?

Artėjant vasarai visos merginos nustumia storus džinsus į šoną ir iš tolimiausių spintos lentynų traukia lengvas sukneles, šortus bei sijonus. Tačiau nemaža dalis dailiosios lyties atstovių po šaltojo metų laiko ne juokais susirūpina, kai veidrodyje pamato išryškėjusius odos nelygumus šlaunų, pilvo ar sėdmenų srityje. Moterims toks vaizdelis reiškia viena: kovosiu tol, kol celiulitas išnyks!

Bet ar tai tikrai taip lengva? Atsakymas: atsikratyti celiulito gana sunku, tačiau visą laiką, kol stengsitės tai padaryti, tinkami rūbai padės bent laikinai paslėpti šią problemą.

Kas yra tas celiulitas?

Gana didele estetine problema moterų tarpe laikomas celiulitas yra kosmetinė problema, kuri susideda iš keturių stadijų:

1 stadija: pačioje pradžioje ant odos vos vos matomos, tačiau ilgainiui vis ryškėjančios riebalų sankaupos;
2 stadija: oda — apelsino žievelė. Šioje stadijoje labiausiai ir imama nerimauti, nes lygi oda tampa grublėta ir panaši į apelsino žievę.
3 stadija: nelygumus galima matyti plika akimi.
4 stadija: celiulitas matomas dideliame plote, kai kur — ypač skausmingos zonos.

 

Kaip atsikratyti celiulito?

Visai nesvarbu, kurioje stadijoje mergina ar moteris yra, pagrindinis jų klausimas dažniausiai būna: kaip kuo greičiau atsikratyti celiulito? Nors tai nėra labai paprastas procesas, celiulito naikinimas galimas tokiais būdais:

Anticeliulitinė dieta: tai reiškia, kad moteris turi atsisakyti augalinės kilmės riebalų, gazuotų gėrimų, aštraus ar labai sūraus maisto.
Sportas: reguliari mankšta bei aktyvaus gyvenimo propagavimas, ne tik tirpins riebalus, bet ir kartu naikins nekenčiamą celiulitą.
Masažai: tai vienas maloniausių būdų, kaip atsikratyti celiulito. Viskas, ko reikia, tai tik patogiai įsitaisyti masažuotojo gulte.
Medicininis celiulito gydymas: esant nemažam „apelsino žievelės“ plotui, galbūt ir neužteks aukščiau išvardytų metodų, o reiks kreiptis į profesionalus. Jie šiuolaikiškų technologijų pagalba taip pat padės greitai ir nesunkiai atsikratyti tokio estetinio odos defekto.

 

Celiulitą slepiame po rūbais

Kaip jau minėta, celiulitas labiausiai pastebimas šlaunų, pilvo bei sėdmenų srityse — vietose, kur dailias kūno linijas moterys norėtų pabrėžti rūbais, o ne skarmalais išryškėjusiam celiulitui maskuoti. Bet net ir pasirodžius pirmiesiems nelygios, grubios odos požymiams, nevertėtų pulti į paniką — tinkama apranga gali puikiai paslėpti šią problemą.

Atsiminkite:

  • šortams — kol kas ne. Kol dar matosi nemaži odos nelygumai ant šlaunų, vertėtų atsisakyti šortų, juk parduotuvių lentynose tiek daug gražių, laisvo kritimo sijonų, suknelių bei plonos medžiagos, vėjyje plevėsuojančių kelnių. Tik išsirinkite sau labiausiai patinkantį modelį!
  • Nuogas pilvas — praeitų sezonų seksualumo sinonimas… Juolab, jei ant Jūsų pilvo pastebimas celiulitas. Tad geriau vietoj trumpų palaidinių rinkitės vasarines sukneles. Taip ne tik kad neparodysite pasauliui savo bėdų, bet ir atrodysite romantiškai ir moteriškai.
  • Dėmesys apatiniam trikotažui. Sėdmenų celiulitą paslėpti sunkiausia, bet sumažinti jo pastebėjimą tikrai įmanoma! Tereikia užsukti į apatinio trikotažo parduotuvę, kur patyrę specialistai padės išsirinkti labiausiai Jums tinkantį apatinio trikotažo modelį ar maudymosi kostiumėlį, kad tiek namuose, tiek paplūdimyje galėtumėte jaustis laisvai ir bent trumpam pamiršti apie celiulitą.
Scroll to Top