gimtadienių dekoracijos

Gimtadienis – tai pati asmeniškiausia ir geriausia metų šventė, nes visa diena priklauso tik Jums: rytas prasideda artimųjų sveikinimais bei dovanomis, draugų sveikinimais trumposiomis SMS žinutėmis, skambučiais, elektroniniais laiškais ar socialinių tinklų paskyrose. Šis mažas, bet kartu ir toks didelis dėmesio rodymas be galo glosto širdį bei nuteikia puikiai dienai. Įdienojus sveikinimai nesibaigia: mokykloje, darbe ar kitoje erdvėje, kurioje praleidžiate savo darbo dieną, draugai, pažįstami, bendradarbiai ar kompanijonai, leidžia Jums pajusti, kad ši diena priklauso TIK Jums. Atėjus vakarui su nekantrumu laukiate visus metus organizuotos ir iki smulkmenų apgalvotos savo gimimo dienos šventės. Joje susirenka patys artimiausi Jūsų draugai, šeimos nariai, mylimieji. Po to, kai jie Jus visą dieną stebino bei lepino, norisi atsakyti Jiems tuo pačiu, todėl gimtadienių dekoracijos, kurios sukuria šventinę nuotaiką, be galo svarbios.

Įėjus į patalpą ir pamačius įvairias spalvotas girliandas, juostas ar vėliavėles nenoromis nusišypsome.

gimtadienių dekoracijos

Pačios geriausios ir dažniausiai naudojamos gimtadienių dekoracijos – tai balionai. Ne retai pasirenkami oru užpildyti balionai, kuriuos galima priklijuoti su plona lipnia dviejų pusių juostele. Pritvirtinti balioną galima tiek prie lubų, tiek prie sienų, tiek prie grindų. Ir tai yra labai patikima, ilgai išsilaikanti gimtadienių dekoracija.

gimtadienių dekoracijos

Taip pat smagu, kai ant stalo stovintys buteliai yra paženklinti linksmomis, su jubiliatu susijusiomis, etiketėmis. Kalbant apie stalo serviravimą, jei šventės tema nėra oficiali, tuomet siūloma naudoti vienkartinius indus, kuriuos galite įsigyti parduotuvėje. Galima rasti itin nuotaikingų, spalvotų, dekoruotų indų, šiaudelių, servetėlių, staltiesių. Visa tai gali puikiai pasitarnaus kaip gimtadienių dekoracijos.

gimtadienių dekoracijos

Kokios gimtadienis be žvakučių ant torto – tai svarbiausia gimtadienių dekoracija, kurios šiukštu nevalia pamiršti. Jų būna įvairių spalvų ir formų, kurias galite išsirinkti pagal savo poreikius. Labai linksmi ir vakaro nuotraukų akcentu galintys tapti įvairūs atributai, tokie kaip dirbtiniai ūsai, lūpytės, akinukai, peteliškės, karūnėlės, pypkės ir daugybė kitų yra nepakeičiamos gimtadienių dekoracijų dalis.

gimtadienių dekoracijos

Visa tai, kas išvardinta aukščiau ir dar daugiau gali pagyvinti Jūsų šventė ir tapti nuostabiomis gimtadienių dekoracijomis. Išlaisvinkite savo fantaziją ir leiskite jai skleistis. Tuomet Jūsų gimimo diena liks nepamirštama ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiausiems žmonėms.