Stilingi sodo šviestuvai – kaip pasirinkti?

Mada yra neatskiriama žmonių dalis. Ji vyrauja visur, kur pažvelgsi: drabužiuose, aksesuaruose, makiažuose, šukuosenose, interjere ir eksterjere. Dažnam domėjimasis mada yra svarbus norint neišsiskirti iš kitų ar norint pačiam užsiimti kūrimu bei dekoravimu. Kalbant apie sodo šviestuvus – jie irgi ne išimtis. Sodo šviestuvų mados yra įvairios, todėl besistatantiems sodybą ar ją renovuojantiems vertėtų įšokti į mados traukinį ir susipažinti su lauko apšvietimu išsamiau.

Sodo šviestuvų pasirinkimas

Sodo šviestuvų tikrai yra nemažai, jie taip pat išsiskiria į kategorijas, pagal kurias galima rasti ir įsigyti patinkančius šviestuvus. Sodo šviestuvai būna:

  • Pastatomi lauko šviestuvai. Pastatomi sodo šviestuvai yra pastatomi, gamintojai juos siūlo tiek didelius ir masyvius, tiek mažesnius ir smulkesnius. Visi jie gali būti statomi namo kieme ar terasoje / pavėsinėje.
  • Įleidžiami sodo šviestuvai. Šio tipo sodo šviestuvai yra įleidžiami tiek į pastatą, tiek į žemę. Juos galite įsigyti tada, kai norite apšviesti terasą, laiptus į namus ar pavėsinę, o gal net visą takelį, kuris veda nuo namo link bet kurio objekto kieme. Tai numeris vienas šviestuvai, kurie tikrai pagyvins aplinką bei apšvies kiemą.
  • Povandeniniai šviestuvai. Povandeniniai šviestuvai atrodo dailiai bet kuriame vandens telkinyje. Jeigu turite nedidelį prūdą ar fontaniuką prie sodybos – įsigykite povandeninius šviestuvus ir jais apšvieskite vandenį bei jame esančią gyvybę: žuvis, augalus ar net vėžliukus.
  • Dekoratyviniai šviestuvai. Dekoratyviniai šviestuvai puošia namo kiemą ir padeda išpildyti bendrą vaizdą. Tokio tipo šviestuvai gali būti įvairių spalvų ir formų, su jais galima pagyvinti aplinką, padaryti ją dar žaismingesne.
  • Sieniniai šviestuvai. Sieniniai lauko šviestuvai yra skirti įleisti į sieną. Tai gali būti nebūtinai namo siena, drąsiai sienininius šviestuvus sukite į terasos ar pavėsinės sienas. Jie apšviečia aplinką ir sukuria jaukumą.

Tai tikrai ne visi sodo šviestuvai, kurie gali būti. Jų pasiūloje yra ir dar daugiau, todėl rinkdamiesi tinkamą apšvietimą nesuklyskite ir pasižvalgykite po internetines ar fizines parduotuves dar plačiau. Juk gražiai dekoruoti sodybą yra tikrai svarbu ne vien dėl kaimynų akių, bet ir dėl savęs. Tas jausmas, kai gali būti nuosavame sodybos kieme, leisti šiltus vasaros vakarus su draugais ar tiesiog mėgautis ramybe yra neapsakomas.

Daugiau informacijos apie sodo šviestuvus rasite: https://laistymoiranga.lt/lauko-sviestuvai