Stilingos stiklinės dušo sienelės: dizaino tendencijos 2019 metais

Kiekvienais metais interjero dizaineriai supažindina su tam tikromis tendencijoms, kurios turėtų atsispindėti stilinguose namuose. Žinoma, pasisamdžius profesionalus pačiam neteks sukti galvos, kadangi jie viską atliks už Jus. O jeigu, visgi, galvojate, kad ir pats pagal dizainerių rekomendacijas galite susikurti stilingus ir gražius namus – tokiu atveju skaitykite šį straipsnį, kuriame aptarsime stiklinių dušo sienelių tendencijas 2019-ais metais.

Stilingos dušo sienelės – funkcionalus ir ilgaamžis Jūsų vonios dekoras. Plačią pasiūlą bei galimybes galite rasti čia: https://www.pardavykla.lt/duso-kabinos/duso-sieneles. Pavyzdžių gausa padės paprasčiau apsispręsti ko reikia Jums, o žemiau pateikti patarimai – ko reikia Jūsų namams.

  • Kiekvienais metais stiliai vis labiau maišosi ir šiuo metu sunku atskirti, kaip atrodo klasikinius stilius, o kaip modernus, galiausiai, šiuo metu dažnai pasirenkama moderni klasika. Taigi, ir šiais metais nebereikia rinktis konkretaus stiliaus – vonios kambaryje galima drąsiai maišyti daugelį skirtingų stilių.
  • Svarbiausia rinktis patogumą ir tuo pačiu vonios patalpoje turi būti tokios stiklo sienelės, kurias nuvalyti labai paprasta. Štai todėl geriausia rinktis lygesnes, kurios neturi labai iškilusių arba įdubusių raštų.
  • Greta funkcionalumo vis dažniau akcentuojama ir erdvė. Tai ypač aktualu tokiu atveju, jeigu Jūsų vonios patalpa yra labai maža. Žinoma vizualiai ją padidinti galima pasirinkus kokybiškus ir puikiai erdvėje atrodančius veidrodžius, tačiau papildomai siūlome rinktis nestandartines dušo kabinas bei sieneles, kurias paprasta įkomponuoti net ir mažose patalpose.
  • Galiausiai, 2019-ais metais siūloma rinktis ryškaus stiklo sieneles. Permatoma arba su gelsvu atspalviu tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, tad leiskite sau susikurti išskirtinės išvaizdos ir labai skoningas dušo sieneles.

Ne visiems svarbu sekti tendencijomis. Tačiau kai kurie išties nori gyventi madinguose namuose ir dažnai jų stilių keičia kas vienerius arba dvejus namus. Jeigu leidžia galimybės – kodėl gi ne? Juk svarbiausia susikurti tokią aplinką, kuri Jums yra maloni ir kurioje Jums yra gera būti.

Stilingos stiklinės dušo sienelės: dizaino tendencijos 2019 metais