Šilkinis popierius

Šilkinis popierius – prabangi ir elegantiška medžiaga, kuri suteikia išties gerą įvaizdį bet kuriam produktui. Juo yra pakuojamos įvairių švenčių dovanos: Kalėdinės, vestuvių, krikštynų, gimtadienių ir pan. Taip pat neretai galime išvysti į šilkinį popierių įsuptas gėles, kurioms popierius suteikia begalinio žavesio. Šilkinio popieriaus panaudojimo spektras yra išties platus, o jo pasiūla taip pat nemaža.

Šilkinis popierius siūlomas pats įvairiausias:

  • Šventinis spalvotas šilkinis popierius. Šis šilkinis popierius yra pasirenkamas įvairių dovanų pakavimui. Jis yra atsparus vandeniui ir karščiui, todėl juo suvyniotos dovanos ar kitos smulkmenos puikiai išsilaiko, o geriausia, kad nesusigadina ir jas galima saugiai vežti iš vienos vietos į kitą.

  • Baltas šilkinis popierius – elegantiškas ir švelnus, tinkamas pakuoti trapioms dovanoms, kadangi nebraižo paviršių. Šis popierius dažnai būna įvairių švenčių, tokių kaip vestuvės, krikštynos, pirmoji Komunija ir panašiai pasirinkimas. Į baltą šilkinį popierių puikiai atrodo supakuotos gėlės, įvairaus tipo dovanos, jis gali būti panaudotas ir kaip dekoracija.

  • Spalvotas šilkinis popierius. Šis šilkinis popierius yra itin gražus ir patrauklus, juo suvyniotos dovanoas atrodo elegantiškai ir prabangiai. Šilko popierius pagamintas iš vandeniui ir karščiui atsparios medžiagos. Jis yra tinkamas pakuoti įvairaus tipo dovanoms, ypartingai gerai atrodo į jį įpakuotos vaikiškos ar mergvakario dovanos. Spalvoto šilkinio popieriaus paletę sudaro labai daug skirtingų spalvų ir atspalvių, todėl rinktis išties yra iš ko. Vis dėlto, rekia paminėti faktą, kad prieš perkant spalvotą šilkinį popierių geriausia nuvažiuoti į tą įmonę, kurioje jis parduodamas ir išsirinkti sandėlyje gulinčius pavyzdžius. Tai patartina todėl, kad dažnai spalvoto popieriaus spalvos gali skirtis žiūrint į jį per ekraną ir gyvai, tuo labiau kiekvienas žmogus savo akimis mato skirtingus atspalvius.

  • Spalvotas metalizuotas šilkinis popierius. Šis šilkinis popierius yra panašus į papratsą šilkinį spalvotą popierių, tačiau turi tik jam būdingų savybių, skiriasi jo bendras vaizdas. Spalvotas metalizuotas šilkinis popierius prabangiai apgaubia dovanas, gėlių puokštes, papuošia lėkštes, todėl jį verta rinktis dovanų pakavimui ar švenčių dekoracijoms.