Kaip tapti šešiasdešimtųjų mados ikona?

Ar kada matėte „madistus“ kurie savo įvaizdžiu nukelia mus į šešiasdešimtuosius ir atrodo tiesiog puikiai? Jūs irgi galite tapti tokiais ir bent trumpam nusikelti į visų taip liaupsinamą laikmetį. Priverskite žmones ne tik atsisukti, bet ir aiktelėti iš nuostabos išvydus Jūsų nepriekaištingą įvaizdį.

Pirmiausia Jums reikės susišukuoti tinkamai. Tik nepagailėkite daug lako ar kitos fiksuojamosios priemonės, kadangi tai Jums tikrai pravers. Jus gali nustebinti tai, kad dėliojant šešiasdešimtaisiais madingą šukuoseną, labiausiai tiks seniau plauti plaukai. Pavelti, pasukti, sukelti plaukus, tai įprasta norint prisiminti praeitį. Nepamirškite suktukų, kurie tikrai pravers, kadangi tiesių plaukų šukuosenos gali būti madingos tik šiais laikais.

60-ųjų šukuosenos

Renkantis makiažą, vertėtų nepamiršti svarbiausio ingrediento- ryškių lūpų dažų. Kontrastingiausiai jis atrodys prie šiek tiek išblyškusios odos ir paryškintų antakių. Nevertėtų persistengti šiuo klausimu, kadangi ryškus makiažas dažnai gali atrodyti iššaukiantis. Šešiasdešimtaisiais pamėgtas „katės“ žvilgsnis bus sukurtas su skysto pervedimo pagalba.

60-ųjų makiažas

Šeštojo dešimtmečio drabužius geriausiai apibūdina „suimto“ liemens sijonai, aukštos apykaklės, „pieštuko“ formos sijonai kurie „palipėjo“ kiek aukščiau kelių, pastelinių spalvų palaidinės. Nepamirškite, kad tuo laikmečiu kelnės nebuvo tabu, tačiau jas dėvėti buvo tikras tabu moteriškumui.

60-ųjų mada

Stilingi bateliai būtini šešiasdešimtųjų įvaizdžiui. Tuomet buvo tiesiog būtina derinti batelių spalvą su rankinės spalva. Dažniausiai tai ir nulemdavo kokį apavą teks dėvėti šiandien. Klasikiniai bateliai būtini kiekvienos moters garderobe, be jų tais laikais galėjai būti net atstumta visuomenėje.

60-ųjų avalynė

Šie patarimai turėtų padėti Jums persikelti į šešiasdešimtuosius, kurių metu „prabudo“ tikrasis moteriškumas ir moterys pradėjo skirti daugiau dėmesio savo išvaizdai ne tik namuose, bet ir visuomenėje. Jei Jums vis dar trūksta idėjų, jų galite pasisemti iš tokių mados ikonų kaip- Jane Birkin, Audrey Hepburn, Cher, Twiggy ar Nancy Sinatra.