5 dažniausiai pasitaikančios makiažo klaidos

Kiekviena iš mūsų puikiai žino, jog makiažas gali padaryti tikrus stebuklus ir ženkliai pakoreguoti mūsų atvaizdą veidrodyje. Visgi, kartais pakanka vos vienos nedidelės klaidos, jog galutinis rezultatas atrodytų ne visaip taip, kaip galėjome tikėtis. Siūlome susipažinti su dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis ir pasitikrinti, ar pačios jų nekartojate.

Pasirenkami netinkami atspalviai

Tai – kone dažniausiai pasitaikanti klaida, kuri daro didžiulę įtaką galutiniam rezultatui. Ypač tuomet, jeigu pasirinkote netinkamo atspalvio makiažo pagrindą: jei veidas ženkliai skirsis nuo viso likusio kūno, bus labai sunku to nepastebėti. Dabar šių produktų įvairovės netrūksta, tačiau dėl to Jums tik geriau – atsižvelgusios į savo odos toną, nesunkiai atrasite jam artimiausią variantą. Sunku bus tik pirmaisiais kartais, o vėliau jau maždaug įsivaizduosite, kuris atspalvis Jums yra tinkamiausias.

Pamirštamas kaklas

Net ir tinkamai pasirinkta, kokybiška, pavyzdžiui, L‘Oreal pudra neužtikrins žavaus rezultato, jei ją naudosite tik ant veido. Tepant makiažo pagrindą, reikėtų nepraleisti ne tik žandikaulio linijos, bet ir kaklo: tuomet vaizdas bus kur kas vientisesnis, o Jūsų išvaizda – natūralesnė. Galbūt iš pradžių bus sunku įprasti ir įtraukti tokį žingsnį, tačiau kai pamatysite rezultatus, prie senojo įvaizdžio nebenorėsite sugrįžti.

Nenaudojamas lūpų pieštukas

Jei pasidažius lūpas jos atrodo tarsi apsiplunksnavusios, o dažantis lūpdažis vis nubėga ne ten, kur jam reikėtų, dėl to reikėtų kaltinti ne naudojamas priemones – tikėtina, kad besidažydamos pamirštate apie lūpų pieštuką. Jį galima pasitelkti ne tik apvedimui, bet ir pačių lūpų padengimui: jis užpildys visas smulkias linijas, todėl lūpdažis pasidengs kur kas tolygiau. Svarbiausia, kad suderintumėte abiejų šių priemonių atspalvius. Plačiu asortimentu nustebins žymios kompanijos L‘Oreal lūpų dažai ir pieštukai – platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Praleidžiami antakiai

Taip, pastaruoju metu labai madinga yra natūrali antakių išvaizda, tačiau tai nereiškia, kad negalite jos bent šiek tiek patobulinti – net ir nedidelis prisilietimas turės teigiamos įtakos bendram makiažui. Galite pasitelkti bespalves priemones ar vos keliais tonais tamsesnius produktus, kurie padės užmaskuoti tarpelius ir Jūsų antakius šiek tiek paryškins – galutiniu rezultatu neabejotinai liksite patenkintos.

Makiažas nenuvalomas prieš miegą

Jei visgi pavyko pasidaryti nepriekaištingą makiažą, prieš eidamos miegoti, būtinai jį nusivalykite – joks nuovargio lygis šiuo atveju negali būti pateisinamas. Nenuvalius makiažo, gali užsikimšti poros, o po to atsirasti odos bėrimų ar kitų panašių problemų, kurių tikrai norėtųsi išvengti. Ir neabejotinai galėsite tai padaryti – tam pakaks tik micelinio vandens ir vatos diskelio: tokioms priemonėms vietos turėtumėte surasti net ir nedidelėje rankinėje.

Nustojusios daryti šias klaidas, žavų makiažą pasidarysite be didelių pastangų. Kuo dažniau praktikuositės, tuo lengvesnis bus visas procesas – dėl galutinio rezultato iš tiesų verta pasistengti.