Makiažo tendencijos Italijoje

Tikriausiai daugelis žmonių galvoja, kad pirmą kartą su kuo nors susipažindami, mes daugiausiai dėmesio atkreipiame į žmogaus aprangą, akis, gestus, batus, tačiau ar nors vienas yra susimąstęs, kad net ir makiažas yra mūsų stiliaus dalis ir netgi labai svarbi. Pabrėžtos akys, išryškinti antakiai, persikų spalvos lūpos – tai kas kiekvieną moterį daro įdomesne ir kartais netgi patrauklesne. Juk pagalvokite, ar darbo pokalbio susitikime labiau norėtumėte matyti tvarkingą moterį , gražiai apsirengusią ir, žinoma, švelniai pasidažiusią lūpas, išryškinusią akis, ar netvarkingą ir savęs neprižiūrinčią?

 

Makiažo tendencijos Italijoje

 

Pažintinės kelionės į Italiją metu kiekvienas turistas, svečias gali pamatyti makiažo tendencijas, kurios vyrauja šioje šalyje. Dažniausiai makiažo tendencijos visame pasaulyje yra panašios, kartais netgi tokios pačios, todėl pažintinės kelionės į Italiją metu žmogus gali išvysti panašumų arba skirtumų.

 

Kokias 2016 metų makiažo tendencijas galima išvysti pažintinės kelionės į Italiją metu?

 

Šių metų makiažo tendencijos – natūralus, dieninis makiažas šalin, o į aukščiausius mados podiumus žengia ryškios spalvos, dirbtinės blakstienos ir be jokios abejonės blizgučiai.

 

  1. Ryškios lūpos – tai be ko negali apseiti nei viena moteris, kuri domisi mada ir naujausiomis tendencijomis. Raudonas lūpas galima išvysti ne tik miesto gatvėse, bet ir daugumoje žymiausių mados dizainerių renginių, kuriuose yra pristatinėjami įdomiausi drabužių deriniai.

 

  1. Blizgučiai, blizgučiai ir dar kartelį blizgučiai – tai mados tendencija, be kurios neįmanoma apsieiti šiais metais. Blizgučiai vyrauja ne tik ant drabužių, bet ir vokų šešėliuose. Jeigu planuojate Italijoje eiti į prabangų vakarėlį arba į naktinį klubą, su blizgiais vokų šešėliais tikrai neapsiriksite.

 

  1. Ryškus blakstienų tušas – jis turėtų būti kiekvienos moters kosmetinėje. Šių metų makiažo tendencija – žalias, tamsiai mėlynas blakstienų tušas, todėl meskite juodą į šalį ir pasinerkite į spalvų pasaulį.

 

  1. Persikinė ir rožinė spalvos dažniausiai vyrauja ant drabužių, tačiau šiemet lūpos ir akių vokai taip pat gali būti dažomi šiomis spalvomis, jos dominuoja ir padaro veidą dar skaistesnį.

 

  1. Akių pravedimai – jie populiarūs visuomet, tačiau šiais metais Italijoje tikrai kiekvienas gali išvysti kiek kitokias linijas ir akių pravedimo spalvas.

 

 

Būtent šias ir panašias mados tendencijas gali išvysti kiekvienas poilsiautojas pažintinės kelionės į Italiją metu.