kosmetologijos kursai

Moters grožis prasideda veide

Niekam ne paslaptis – kiekviena moteris nori būti graži ir dėl šios priežasties kai kurios kartais net persistengia puoselėdamos savo stilių, naudodamos per daug kosmetinių priemonių. Tačiau itin ryškus makiažas, nuovargis atsispindintis paakiuose, suglebusi oda dėl žalingų įpročių ar prastos mitybos moterį greičiau jau padaro karnavalo dalyve arba daugybės rūpesčių kamuojama namų šeimininke. Tik sveika ir lygi oda, švytinčios akys bei minimalus, įvairioms progoms tinkantis makiažas gali padaryti kiekvieną moterį ir merginą gražia. Ir jei odos skaistumas priklauso nuo valgomo maisto, streso, miego kokybės, tai kita medalio pusė – makiažas – saikingas ir toks, kokio reikia, gali būti tik tuo atveju, jei moteris žino, kaip tinkamai pasidažyti. Dabar daug kur organizuojami kosmetologijos kursai arba mėgėjų video internete leidžia makiažo pamokas išmokti greitai ir be priekaištų.

Ko reikia, kad, pažvelgus į moters veidą, jame atsispindėtų vidinė harmonija, grožis ir optimizmas? Visų pirma, kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų pasirūpinti savo sveikata. Maži spuogeliai ant žandų gali reikšti, jog valgote netinkamą maistą, turite problemų su skrandžiu ar virškinimu. Smakre esantys spuogai, paraudimai – sutrikusi harmoninė sistema bei lytinės sveikatos problemos. Be nešvarumų ant odos, moteris, kuri kasdien darbe ar namuose patiria stresą ar gyvena įtampoje, gali prarasti normalią odos spalvą, po akimis atsirasti nuovargio „maišai“. Visa tai signalizuote signalizuoja – gana jaudintis, skubėti arba ryti viską, kas papuolė po ranka. Tik subalansavus mitybą, tinkamai pailsėjus veido oda vėl ims švytėti, paakiai nebus pajuodavę ar nukarę, spuogeliai išnyks.

Kitas svarbus dalykas, į kurį galima atkreipti dėmesį, kai subalansuojama normali moters organizmo būklė, yra makiažas. Įvairūs kosmetologijos kursai siūlo tūkstančius būdų, kaip pasidailinti akis, lūpoms suteikti putlumo, išryškinti veido bruožus. Verta rinktis ne per daug ekstravagantišką ir tam tikrai progai tinkantį makiažą. Jei einate į pasimatymą šiltą vasaros dieną, prie lengvų rūbų rinkitės švelnius akių šešėlius, arba jų išvis nenaudokite, pasidažykite tik blakstienas, vietoj ryškaus lūpdažio verčiau pasirinkite gaivų blizgį. Tačiau, jei esate pakviesta į prabangų vakarėlį ar gimtadienį, prie elegantiškų drabužių puikiai tiks kiek ryškesnis vakarinis makiažas. Atminkite: jei abejojate, kaip dažytis, geriau jau makiažo užsitepti mažiau. Antraip, tonos pudros ant skruostų ir nuo akių šešėlių apsunkę akys net neatsimerks, o aplinkiniams kelsite juoką.

Scroll to Top