FASHION BAZAAR – didžiausias mados renginys Lietuvoje

Visi tie, kurie seka naujausias mados tendencijas ir jau iš anksto paruošia savo spintą artėjančiam naujam sezonui, stengiasi niekuomet nepraleisti svarbiausių mados renginių. Juose galima ne tik pajausti mados alsavimą, bet ir iš arčiau susipažinti su populiariausiais drabužių deriniais ir tuo pačiu juos įsigyti. Vienas iš tokių renginių – organizuojama FASION BAZAAR mugė, kuri šiuo metu yra pati didžiausia Lietuvoje.

Net kelias dienas trunkantis mados festivalis trunka net keletą dienų – per jas dalyviai turi galimybę susipažinti su originaliais ir kūrybiškumo nestokojančiais Lietuvos ir užsienio dizainerių darbais ir stebėti artėjančio sezono kolekcijų pristatymus.

FASHION BAZAAR išsiskiria savitu stiliumi ir idėjomis, tad kiekvienais metais šiam renginiui kruopščiai ruošiamasi jau iš anksto. Vyksta didelė dalyvių atranka – tokiu būdu stengiamasi užtikrinti, jog visi kūriniai būtų originalūs ir išskirtiniai.

Šio mados renginio organizatoriai kelia sau didelį tikslą – kuo plačiau paskleisti mados virusą mūsų šalyje ir tuo pačiu formuoti teisingą požiūrį į visą mados industriją. Nors požiūris yra ganėtinai subjektyvus dalykas, FASHION BAZAAR mastai leidžia atrasti skirtingas mados kryptis. Tuo labiau, jog dalyviai atvyksta ir iš užsienio šalių – tai kiekvienam svečiui suteikia galimybę dar labiau praplėsti savo akiratį. Čia renginio svečiai taip pat gali atrasti ir vaikiškų drabužių ir aksesuarų kolekcijas ar įsigyti įvairių namų interjero detalių.

FASHION BAZAAR mados šventė kiekvienais metais susilaukia itin didelio lankytojų srauto ir žiniasklaidos dėmesio, todėl tiems, kurie domisi mados naujienomis ar dar tik semiasi naujų idėjų, ši mugė yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Nauji originalūs pirkiniai, naujos pažintys, o gal net verslo partneriai – visa tai kur kas arčiau ir paprasčiau, nei gali pasirodyti.