Automobilio dekoravimo ir tiuningo idėjos

Šiuolaikinės technologijos stebina naujomis galimybėmis praktiškai visose srityse, tad ne išimtis ir automobiliai. Būtent šiai transporto priemonei visuomet skiriamas ypatingas dėmesys – tam tikros detalės dažnai atnaujinamos dėl nusidėvėjimo, tačiau lygiai taip pat, o gal net ir daugiau, galima investuoti ir į automobilio išvaizdą ar technines galimybes. Kokios konfigūracijos šioje srityje dažniausiai yra atliekamos?

Vienas pagrindinių ir paprasčiausių tiuningo būdų yra kėbulo aptraukimas specialia plėvele – tokiu būdu galima pakeisti automobilio spalvą nenaudojant dažų. Naudojant šią techniką, galimos ir įvairios skirtingos variacijos, kadangi skiriasi ne tik plėvelės spalva, bet ir naudojama medžiaga – jos gali būti blizgios, matinės, siūlomas chameleono efektas, o taip pat atsiranda galimybė imituoti ir panoraminį stogą. Galima padengti tik dalį automobilio ar užklijuoti pageidaujamą lipduką – šiuo atveju variantų gali būti pačių įvairiausių, todėl galutinis rezultatas dažniausiai priklauso nuo automobilio savininko fantazijos.

Tiems, kurie nori turėti akį traukiančią transporto priemonę, vien tik dažymo gali nepakakti – dėl šios priežasties siūlomos ir kitos variacijos. Didesni nei įprastai spoileriai, platesni bamperiai, ryškūs ar blizgūs ratlankiai… Šį sąrašą būtų galima tęsti dar ilgai, tačiau faktas vienas – į automobilio išvaizdą galima investuoti netgi kur kas daugiau pinigų, nei jis pats vertas. Daugelio nestabdo netgi tai, jog tam tikros koregacijos sumažina važiavimo patogumą – jie įsitikinę, jog grožis šiuo atveju svarbesnis už tam tikro komforto nebuvimą.

Tad jeigu nutarsite, jog ir Jūs norite gražesnio automobilio, toli idėjų ieškoti nereikės – Lietuvos gatvėse gausu važinėjančių pavyzdžių, o ir internete tikrai galima atrasti įvairiausių dekoro variantų. Vis dėl to, čia vertinamas ir originalumas – sutikę taip pat dekoruotą automobilį, išskirtinai nebesijaustumėte nei Jūs, nei kitos transporto priemonės savininkas.