Dior

„Dior“ kolekcija: įkvėpta Meksikos kultūros

Dior turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje, o kiekviena nauja kolekcija yra ypač laukiama. Ne paslaptis ir tai, kad kiekviena kolekcija, kurią pristato šie mados namai, būna įkvėpta tam tikrų akcentų. Belieka tik paskelbti puikią naujieną visiems tiems, kurie dievina Meksiką – būtent šios šalies ir yra įkvėpta viena iš Dior kolekcijų. 

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite išvysti šios kolekcijos kūriniuose ir tuo pat metu suprasti, kad būtent juos sukurti paskatino ne kas kita, o būtent Meksikos kultūra. Vienas tokių akcentų yra platintos kelnės. Šioje kolekcijoje jos sutinkamos itin dažnai. Ir tikrai nesunku pastebėti, kad  sulaukė itin didelio susižavėjimo, kadangi platintos kelnės daugelio moterų yra vertinamos kaip ypač komfortiškas drabužis.

Dar vienas svarbus šios kolekcijos akcentas yra platinti moteriški sijonai, kurie papuošti tradicinėmis meksikietiškomis tunikomis. Na, o įdomus faktas yra tas, jog tam, kad sukurtų šiuos sijonus dizainerė vyko į Meksiką ir domėjosi amatininkų veikla.

Šioje kolekcijoje taip pat yra išryškinamas ir trapumo grožis, todėl netrūksta ir įvairių nėriniuotų detalių, ažūrinių  drugelių bei išskirtinių apykaklių. Taigi, ši kolekcija sužavės visus, kurie mėgsta ne tik meksikietiškus akcentus, bet ir taip pat vertina eleganciją, moteriškumą, grakštumą. subtilumą. 

Šios kolekcijos spalvos žavi savo įvairove, tačiau nesunku pastebėti, kad vengiama itin ryškių spalvų. Jos – šiek tiek prigesintos, pastelinės, taip pat gausu žemės spalvų.

Taigi, jei jūs dievinate šią šalį, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad šios kolekcijos kūriniai jus tikrai sužavės ir taps išskirtiniais apdarais. Na, o, jei norite sužinoti dar daugiau įdomių dalykų apie madą bei stilių, tai jų rasite http://laisvalaikis24.lt/

Scroll to Top