sidabriniai pakabukai

Papuošalai ir aksesuarai – tai stiliaus detalė, kurią visados taikome prie jau parinktos aprangos. Atrodytų šiek tiek nelogiška derinti drabužius prie aksesuarų. Dėl šios priežasties aksesuarų sezono tendencijos dažniausiai aktualios tik toms, kurios save laiko aistringomis mados sekėjomis. Tačiau juk kiekviena moteris anksčiau ar vėliau susimąsto, ar jos papuošalų dėžutėje esantys aksesuarai vis dar tokie pat madingi, kaip ir prieš kelis metus.
Šiam klausimui atsakyti reikėtų pasidomėti, kas papuošalų pasaulyje yra populiariausia šiais metais.

Akmenys. Ametistas, cirkonis, opalas, mėnulio akmuo, kvarcas, net lietuviškasis gintaras – šiais metais kiekvienos moters aksesuarai privalo būti inkrustuoti mineralais ir akmenukais. Tai gali būti sidabrinis pakabukas su akmenėliu, masyvūs žiedai su akmenimis, galiausiai apyrankės. Svarbiausia – spalvingas akmuo, pakerintis aplinkinių akių dėmesį. Turbūt universaliausias pasirinkimas – sidabriniai pakabukai su akmenimis, kadangi juos galėsite pritaikyti praktiškai prie bet kokios aprangos. Šis aksesuaras suteiks jūsų stiliui ypatingos mistikos.

Masyvūs auskarai. Šį aksesuarą segėti gali tik pačios drąsiausios. Bene kiekvienoje šių metų mados savaitėje (Niujorke, Paryžiuje, Londone) per garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymus ant podiumo žengė modeliai, segintys ilgus, masyvius auskarus. Jeigu dievinate šio tipo papuošalus, tikrai neprašausite juos segėdama tiek kokteilių vakarėlyje, tiek klube ar kitose šventėse.

Ekscentriški sidabro pakabukai. Sidabriniai pakabukai ant kaklo niekada neišėjo iš mados. Keitėsi tik patys pakabukai, jų dydžiai, stiliai, formos. Šiais metais norėdama būti stilinga, rinkitės keisčiausių ir įmantriausių formų pakabukus – tai gali būti tarpusavyje susipynusios geometrinės figūros, įvairūs metalo raizginiai, ar paprasčiausi masyvūs luitai ant grandinėlės.

Apykaklės. Iš Viktorijos laikų mus pasiekęs aksesuaras ir šiais metais neapleidžia pozicijų – madingos tiek įmantresnės nėriniuotos apykaklės, tiek apykaklės su prisiūtais akmenėliais ar paprastesnės aksominės juostelės ant kaklo. Šis papuošalas paryškins plonas kaklo linijas ir suteiks jaunatviškumo bei seksualumo.

Jums tinkantį aksesuarą patrauklia kaina galite rasti „Sidabritos“ parduotuvėse Panevėžyje arba internetu. Užsisakant internetu prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kt. miestuose). Leiskite sau būti gražioms.