Batai vaikams

Ortopediniai batai – neriboja vaiko judesių

Vaikai yra labai judrūs ir smalsūs žmonės, kurie dar tik pradeda pažinti pasaulį, todėl jo tyrinėjimui skiria visas savo jėgas ir laiką. Vos pradėję vaikščioti, jie iš karto skuba išmokti bėgti, stengiasi lėkti į visas puses ir pamatyti per vieną akimirką labai daug dalykų. Vaikų kojytės nuolatos dirba, išlaiko vaiko svorį, todėl dažnai mažieji vakarais būna pavargę. Kojos žmonėms tarnauja visą gyvenimą, todėl jomis reikia pradėti rūpintis ne tada, kai kojas pradeda skaudėti ir gelti, bet nuo pat mažumės. Kadangi vaikai savo kojytėmis patys pasirūpinti negali, tam jie turi tėvelius, kuriems vaikų sveikata – viskas. Tam, kad vaikai būtų sveiki, dažnai tėvai nuperka ortopedinius batus, kurių pagalba mažasis galėtų judėti laisvai ir visiškai savęs neriboti.

Ortopediniai batai vaikams

Ortopediniai batai vaikams skirti tam, kad mažieji galėtų lengvai ir laisvai judėti, niekas neribotų jų judesių. Ortopediniai batai padeda žengti pirmuosius žingsnius užtikrintai ir tvirtai, jie apsaugo nuo nereikalingų traumų, saugo stuburą nuo iškrypimo, o kojas nuo nereikalingos apkrovos.

Ortopedinius batus vaikams pirkti reikia tuo atveju, jeigu po pasivaikščiojimo jie jaučiasi pavargę, jiems nuolatos skauda kojytes, kai vaikai dėl šio skausmo yra nejudrūs, nebėgioja. Tokiu atveju būtina pasitarti su gydytoju ir pasikonsultavusi įsigyti ortopedinius batus. Tačiau, nesupainiokite tikros problemos su netikra. Dažnai mamos, manydamos, kad jų mažieji (iki 1 m. amžiaus) turi problemų su pėdų plokštumu arba norėdamos pagreitinti kojos vystymosi procesą, nuperka ortopedinius batus. Faktas yra tas, kad visi vaikai gimsta pilnapadžiai, o pėdos linkiai išsivysto bėgant laikui, kai vaikas pradeda bėgioti. Ortopediniai batai vaikams visiškai nereikalingi jeigu jie yra judrūs, bėgioja noriai, yra sveiki, o jų pėdų linkiai bėgant laikui vis labiau ima ryškėti.

Pasirūpinkite savo mažylio sveikata ir užsakykite jam ortopedinius batus, kurių pagalba jie judėtų saugiai ir užtikrintai. Ortopediniai batai vaikams būna įvairiausių modelių ir spalvų – jų paieškai skirkite pakankamai laiko, negailėkite pinigų ir džiaukitės savo vaikų gerove.

Scroll to Top