Niekada iš mados neišeinanti graži veido oda: svarbiausi patarimai

Ideali veido oda tai reta dovana. Kiekvienas žmogus dažniausiai turi vieną ar kitą veido odos defektą – vieniems ji sausėja kaip pašėlusi, kitiems nuo riebumo nuolatos nemaloniai blizga visas veidas, o treti itin jautrūs alergijoms ir bėrimams. Jeigu kyla klausimas, kodėl beria veidą, tai gali būti maisto produktų netoleravimo klausimas, dėl kurio verta pasikonsultuoti su dermatologe ar dietologe.

 O jeigu priežastis, kodėl beria veidą, liečia riebią odą ir spuogelius, suteiksime patarimų, kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą.

–          Valykite veidą ryte ir vakare.Valykite ją toniku arba pieneliu. Po to reikia užsitepti savo naudojamą maitinamąjį kremą.

–          Jeigu naudojate drėkinamąjį kremą, veido oda turi būti nušveista. Tad švelniu šveitikliu ištrinkite veido odą, nusiplaukite ją, ir tuomet tepkite kremą.

–          Gerkite kiek įmanoma daugiau vandens. Vanduo – ištikimas odos draugas. Jo dėka veidas bus elastingas, neišsausėjęs ir nuolatos valysis iš vidaus.

–          Už dailią ir lygią, nespuoguotą veido odą atsakinga ir mūsų mityba. Būtina nuolatos valgyti šviežią maistą, daug daržovių. Labiausiai rekomenduojami maisto produktai yra: žuvis, kuri turi cinko ir omega 3 riebalų rūgščių, reikalingų lygiai odai, citrusinių vaisių, kurių vitaminas C stangrina odą, pilno grūdo produktus, riešutus.

–          Atitinkamai venkite riebaus, aštraus maisto, miltinių patiekalų.

Įspėjame, kad kartais net ir savarankiškas šių taisyklių laikymasis tiesiog nėra pakankamas problematiškai odai. Todėl visada verta apsilankyti pas dermatologą, kuris nustatytų odos problemų priežastis ir paskirtų papildomų preparatų joms išnaikinti. Įdėję savo pastangų ir apsilankę pas dermatologą turėtumėte netrukus džiaugtis nuostabia veido oda.

Scroll to Top