Keli patarimai, kaip skalbti rūbus, kad jie būtų minkšti ir neprarastų spalvos

Keli patarimai, kaip skalbti rūbus, kad jie būtų minkšti ir neprarastų spalvos

Kaip žinia, drabužiai yra labai svarbi įvaizdžio dalis, tad, nieko keista, kad jų priežiūrai skiriame ypatingą dėmesį. Na, o drabužių skalbimas – ypač svarbi priežiūros dalis. Ne paslaptis, kad vieni svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria daugelis, yra tokie: kaip skalbti rūbus, kad jie būtų minkšti ir neprarastų spalvos? Gera žinia ta, kad yra tikrai ne vienas būdas, kaip galima gauti tokį rezultatą, tad skubame dalintis patarimais. 

Drabužių skalbimas su actu

Taigi, jei norite pasiekti išvardintų tikslų, ypač naudingas gali būti drabužių skalbimas su actu. Vienas iš būdų, kaip galite pasitelkti šią, visiems puikiai pažįstamą priemonę, yra toks: tiesiog į skalbyklę įpilkite pusę stiklinės acto. Belieka tik pasakyti, kad dėl šio sprendimo, ne tik drabužių spalvos bus ryškesnės, bet ir taip pat – užtikrins, kad ant drabužių neliks skalbimo priemonės likučių. 

Ko gero, daugelis žino situaciją, kai drabužiai įsielektrina ir limpa prie kūno. Tai – ne tik nepatogu,  bet ir taip pat neleidžia mėgautis estetišku vaizdu. Belieka tik pridurti, kad ir šiuo atveju padės actas – jei įpilsite pusę stiklės jo į skalbyklę, tai pavyks išvengti drabužių elektrinimosi bei galėsite mėgautis estetišku vaizdu. 

Drabužių skalbimas su soda

Ne paslaptis, kad balti drabužiai yra iš tiesų ypatingi – jie atrodo šventiškai ir padeda sukurti nekasdienius įvaizdžius. Visgi, užtikrinti ypatingą baltumą ne tokia jau ir lengva užduotis. Visgi, balti drabužiai švytės tiesiog akinančiu baltumu, jei pasitelksite sodą – į skystą skalbiklį jos reikėtų įpilti pusę puodelio. Taip pat soda suteiks ir minkštumo skalbiniams. 

Na, o dar daugiau vertingos informacijos rasite, jei tik užsuksite į https://mamaiirvaikui.lt/category/prekes-mamai/

Scroll to Top