Kokios makiažo mados tendencijos vyraus 2016 vasarą?

Kai iki vasaros lieka mažiau nei mėnuo, pats metas pasitikrinti, kokios makiažo tendencijos vyraus šį sezoną. Galbūt reikės papildyti savo kosmetinę naujomis kosmetikos priemonėmis ir pasiryšite išbandyti naujus atspalvius ar tonus, o galbūt užteks išsitraukti tai, ko kurį laiką nenaudojote.
Kalbant apie veido odą, šią vasarą galite nevengti skaistalų ir kurti kuo ryškesnį skaistumo įspūdį – ryškinti skruostus, nosies kuprelę ar kaktą. Svarbiausia išlaikyti natūralų, lengvą įvaizdį ir pabrėžti sveiką bei išpuoselėtą odą. 2016 metų vasarą populiarus bus ir bronzinis įdegis, kurio efektą lengvai sukursite naudodamos bronzatą, o vasaros eigoje galbūt turėsite galimybę pasilepinti saulės spinduliais ir makiažą iškeisite į natūralius, saulės išbučiuotus skruostus.
Raudonas lūpdažis ir toliau neapleis savo pozicijų, tačiau jeigu mėgstate tamsias, vampyro lūpas primenančias spalvas, šių atspalvių taip pat nereikėtų slėpti kosmetinės dugne – vasarą tamsios lūpos vis dar liks madingos. Nenorinčioms tokių ryškių variantų, galima rinktis ir bespalvius ar natūralaus atspalvio lūpų dažus, kurie padės išlaikyti natūralumo įspūdį.
Į madą po truputį sugrįžta ir blakstienų tušas, kuris dabar gali būti ne tik juodas – naudojant įvairius atspalvius, galima pagyvinti savo makiažą ir sutelkti visą dėmesį į akis. Šiam tikslui pasiekti tiks ir dideli antakiai, kurie ir toliau vyrauja makiažo mados tendencijose.
Šią vasarą labai madinga bus auksinė spalva, kuria galite ryškinti tiek lūpas, tiek ir akis. Ši spalva pakankamai įnoringa, todėl dažantis reikėtų ją naudoti saikingai ir atsakingai – priešingu atveju į mados tendencijas galite ir nepataikyti. Vis dėl to, 2016 metų vasarą galima tituluoti kaip eksperimentų ir ryškių spalvų karalienę, todėl nevenkite drąsių sprendimų ir pabandykite suderinti tai, kas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nesuderinama! O pritrūkus idėjų Jums padės profesionalūs makiažo mokymai.