Oficiali apranga

Oficiali apranga

Ko gero, moteriškiausias drabužis – suknelė. Vyrai vieningai tvirtino, kad geriausiai moteriškos figūros pranašumą parodo apranga. Išties, suknelių pasirinkimas yra didelis, todėl priklausomai nuo to, kokiai progai dėvite šią suknelę, turite pasirinkti tinkamiausią stilių. Iškilminga apranga gali būti pati problemiškiausia. Juk juose yra aprangos kodas, kurį reikia gerai suprasti, kad nesuklystumėte. Norint dalyvauti darbo pokalbiuose, konferencijose, seminaruose, gynybose ir pan., reikalinga tokio tipo apranga. Tiksliai žinokite, kaip rengtis – galėsite rasti geriausią pasirinkimą.

Suknelė: spalva, ilgis, raštas

Proginiai drabužiai turėtų pritraukti kuo mažiau dėmesio. Kuo pastarasis paprastesnis, tuo geresnis pasirinkimas. Kodėl tai būtina? Nes kai nori patraukti dėmesį iš išorės, dažniausiai renkasi iškilmingus drabužius. Šiuo metu mes sutelkiame pašnekovo dėmesį į žmogų, esantį mumyse, o ne į jo išvaizdą. Tačiau moterys turėtų dėvėti sijonus, o ne kelnes. Pasirenkama suknelės spalva turėtų būti kuo neutralesnė. Šiuo atveju siūlomas variantas yra pilka, tamsiai mėlyna arba juoda. Anksčiau buvo rekomenduojama rinktis tik juodas sukneles. Šiuo metu vis dažniau pasigirsta kalbos, kad juoda pagal etiketą ir nėra pats geriausias variantas. Geriau ne tokia tamsi, tačiau apskritai ir ne ryški. Juoda gali būti kiek per daug elegantiška spalva.

Ilgis turėtų būti svarbus pasirinkimas

Ši žyma leidžia dėvėti suknelę, kuri yra bent 10 colių virš kelių. Tačiau apskritai rekomenduojame avėti būtent kelių ilgio batus. Rekomenduojame ne tik per trumpą, bet ir per ilgą. Ilgiausia suknelė gali užaugti iki blauzdos. Tačiau norint išlikti formali, suknelę reikia sugriežtinti. Kuo daugiau renkatės mūsų minėtus reikalavimus atitinkančią suknelę, tuo labiau galite „pataikyti“ į rėmą. Iškilmingiems drabužiams tereikia skirti šiek tiek daugiau laiko jo paieškai. Oficialios suknelės tiesiog pačios pritraukia, kad prie jų būtų priderinti tinkamos spalvos ir modelio švarkeliai. Rekomenduojame dėvėti įliemenuotus. Apkritę – gražu, tačiau nereikia bijoti, kad galite pasirodyti patraukli. Švarkelio spalvą labai svarbu suderinti su suknele, tačiau nepasirinkite analogiškų spalvų drabužių. Tuo pačiu reikia labai atidžiai vertinti aksesuarus. Jokiu būdu nedėvėkite labai ryškių, kurie galėtų patraukti kitų žmonių dėmesį. Tuo pačiu brangiojo metalo papuošalų kiekis taip pat turėtų būti minimalus. Kai kuriais atvejais netgi siūlome visiškai atsisakyti aksesuarų. Geriau jau pasirinkti kokybišką suknelę, ją puošiantį švarkelį ir tuo pačiu tinkamai pritaikytus batus.

Batai turi būti uždari. Kad ir kokius drabužius vilkėtumėte, rinkitės juodus batus

Tuo pačiu, jei sijonas juodas, tu būsi labai juodas. Esant tokiai situacijai, verta pagalvoti.Gal geriau vengti juodų suknelių, kai reikia oficialios aprangos. Rinkitės gerai išsilaikiusią tamsią rankinę. Prie pastarųjų rekomenduojama derinti batus. Tinkamai susikurtas oficialus dress kodas, tiek padės jums jaustis patogiai, tiek atrodyti žavingai. Geriausia apranga – suknelės, kurios turėtų būti pritaikytos prie visų kitų egzistuojančių detalių, arba atvirkščiai. Juolab, dažniausiai oficiali apranga vertinga todėl, kad pasirinkus atitinkamus aksesuarus ją labai nesunkiai galima paversti vakarėlių komplektu. Taigi, tokio tipo suknelės yra labai universalios. Svarbiausia suvokti etiketą ir turėti vaizduotę, kuri gali padėti išdrįsti priimti keisčiausių kombinacijų sprendimus.

Jei norite tikrai atrodyti tinkamai vadovaukitės šiomis taisyklėmis ir tikrai atrodysite oficialiai. Juk apranga daug pasako apie žmogų, išduoda jo manieras, pasirinkimus, dėl to verta skirti laiko ir apgalvoti, kaip tinkamai atrodyti norint išlikti oficialiai, bet vistiek atrodyti gražiai ir pasitikėti savimi.

Scroll to Top