namu interjeras

Ką daryti, kad namų interjeras taptų jaukesnis?

Namai, jų kūrimas ir dekoravimas yra bene vienas svarbiausių ir atsakingiausių kiekvieno žmogaus gyvenimo etapų, todėl jam iš tiesų verta skirti ne mažą dėmesį. Nors internete šiandien yra labai daug vietų, kur galima semtis įkvėpimo, tačiau kartais tokia gausybė kaip tik trukdo susitelkti ties vienu namų interjero kūrimo stiliumi. Norint, kad namų interjeras išliktų neperkrautas ir skoningai jaukus verta atsiminti kelias pagrindines taisykles.

1. Atsižvelkite į savo, o ne kitų poreikius. Vienas pagrindinių faktų, kad šiame bute ar name gyvensite ne kas kitas, bet Jūs, tad ir turite tvirtai apsispręsti, ko norite ir kas Jums būtų naudinga. Žinoma, visada yra labai vertinga išklausyti ir kitų nuomones bei patarimus, tačiau vis tiek geriausiai savo norus žinote Jūs, o ne kas kitas. Svarbus faktorius kuriant bet kokį namų interjerą yra nepriekaištingas gyvenimo būdo ir ritmo supratimas, todėl asmuo, pats apsiėmęs įsirenginėti savo namus, o ne patikėjęs šią užduotį kitiems, gali apsvarstyti visas, net ir pačias menkiausias savo gyvenimo stiliaus detales ir pagal tai kurti savo namus.
2.  Suderintos spalvos ir kuriamas žaismingumas. Namų interjeras kaip mat taps gražesnis ir jaukesnis, jei būsto sienos, lubos ar grindys bus nudažytos ne monotoniškomis spalvomis, o ryškiomis, sodriomis spalvomis, kurios iš karto kurs tam tikrą namų nuotaiką. Aišku, namų sienų pagrindas gali būti ir pastelinis, tačiau kokia nors ryški sofa ar įdomios tekstūros stalelis bus puikus sprendimas kuriant dinamišką namų interjerą.
3. Tinkamas apšvietimas. Geri šviestuvai ir tinkamai būste suvedžiota elektros instaliacija gali garantuoti jaukumą. Atsižvelgiant į visumą galima rinktis klasikinį arba modernų šviesos šaltinį, pagamintą iš įvairių medžiagų: specialaus plastiko, stiklo ar kitų medžiagų. Net nedideli halogenai įdomiai išdėstyti viename kambario lubų ruože gali sukurti erdvesnės zonos įspūdį ir, be abejo, sukurti šiltus namus, į kuriuos visada smagu grįžti.
4. Erdvumas geriau negu persikrovimas daiktais. Namų interjeras neatsiejamas nuo praktiškų baldų, todėl reikia skirti nemažą dėmesį jų išplanavimui ir tinkamam jų išdėstymui kambariuose. Specialią paskirtį turintys baldai neturėtų būti nei didesni, nei mažesni negu iš tikrųjų yra reikalingi turimiems daiktams susidėti ar kitiems poreikiams patenkinti. Namai paliks daug mielesnį įspūdį, jei baldai kambariuose bus nesugrūsti, o pastatyti tvarkingai ir kiek erdviau.

 

Namų interjeras, kuriamas pagal tam tikras, visai lengvas prisiminti taisykles, gali būti raktas į smagų, šiltą ir praktišką kiekvieno gyvenimą.

Scroll to Top