vyriškos sąsagos

Sąsagos vyrams

Ketinate įsidarbinti biure? Kylate karjeros laiptais ir gaunate naujų pareigų, atsakomybių bei svarbią darbo poziciją, kurioje teks bendrauti su svarbiais žmonėmis? Ruošiatės ypatingai progai, dėl kurios rengiamas labiau formalus renginys? Ar tiesiog norite atrodyti reprezentatyviai, tvarkingai ir nepriekaištingai? Jums tikrai pravers madingi vyriški aksesuarai, kurie gali puikiai papildyti kiekvieno vyro aprangą ir būti ypatingu prieskoniu Jūsų stiliuje. Kalbant konkrečiai apie biure dirbančius vyrus, kuriems kostiumas yra kasdienybė, arba tuos vyrus, kurie kostiumą dėvi tik ypatingomis, formaliomis progomis, būtina paminėti vyriškas marškinių sąsagas ir dar kelis aksesuarus derinamus prie bet kokio stiliaus, spalvos ar medžiagos kostiumo.

Pora stilingų vyriškų sąsagų ir kaklaraiščio klipas Jūsų aprangos ansambliui tikrai pridės rafinuotumo. Sakoma „kaip jaučiamės — taip ir atrodome“, na, o vyriški stilingi aksesuarai, jau ir taip proginį rūbą pavers klasišku ir dar šventiškesniu, o prireikus — tinkamu net ir formalia proga.

Sąsagos vyrams kuriamos įvairių stilių ir formų: nuo savitų, netikėtų ir šiuolaikiškų iki klasikinių, vestuvinių sąsagų. Kiekvienas vyras gali atrasti sau tinkamas: nuo hipster’ių, lindy hopper’ių ir pankuojančių iki klasikinį stilių turinčių, kasdien preciziškai tvarkingų vyrų. Tiesiog išsirinkite savo mėgiamiausius marškinius ir sąsagos padės juos paversti formaliais, šventiškais nekasdieniais marškiniais.

Renkantis sąsagas derėtų atkreipti dėmesį į jų spalvą ir derinti ją prie marškinių bei pačio kostiumo. Įprastai sąsagos būna sidabro arba aukso spalvos, tačiau sąsagas vyrai taip pamėgo, kad gamintojai suprato, jog reikia didesnio pasirinkimo, Juk vyrų yra daug, visi jie — skirtingi, visi — asmenybės. Taip pat vyriškas sąsagas galima derint atsižvelgiant į jų formą ir kostiumo ar marškinių raštą. Būkite atidūs derindami, kad ansamblis nebūtų per margas.

vyriskos sąsagos
Steampunk stiliaus vyriškos sąsagos
vyriskos sąsagos 3
Personalizuotos sąsagos
vyriskos sąsagos
Netradicinės formos sąsagos
spalvingos sasagos
Spalvingos sąsagos

 

Scroll to Top