vyriski aksesuarai 5

Aksesuarai vyrams

Visi žino, kad moterys mėgsta puoštis ir galima rasti daugybę įvairiausių specialiai joms moterims skirtų aksesuarų, galanterijos, bižuterijos ir papuošalų parduotuvių. Dar prieš keliolika dešimčių metų Lietuvoje vyrai būtų sakę, jog aprangos aksesuarai yra moterų reikalai, o šiems, kad atrodytų ir jaustųsi gerai, pakanka švarių rūbų ir blizgančių batų. Tačiau laikai pasikeitė ir dabar vis dažniau ir dažniau drabužių parduotuvėse vyrai žvilgteli į vyriškų aksesuarų skyrių.

Kokie vyriški aksesuarai siūlomi drabužių parduotuvėse?

Kepurės

Kepurė, kaip ir batai, yra ryškus garderobo akcentas, kuris padeda suformuoti tiek jaunų vaikinų, tiek ir garbaus amžiaus džentelmenų stilių. Kepurių būna įvairių: beisbolo kepuraitės, „full cap“ stiliaus kepurės, skrydėlės (kurias paprastai renkasi drąsūs ir stilingi, konkretų, detektyvus primenantį, stilių mėgstantys, vyrai), cilindrai (kurių prireikia vis rečiau, nes tai labai specifinis galvos apdangalas), grybo formos „žvejo“  kepuraitė (angl. bucket hat, vert. kepurė kibirėlis), šiaudinės skrydėlės, prigludusios medvilninės kepurės ir t.t. O kur dar visos žieminės kepurės… Su bumbulais, prigludusios, apkritusios, medžiotojo tipo šiltos kepurės su paleidžiamomis arba surišamomis ausimis, kailinės kepurės arba ausinės. Beje vis labiau populiarėja (ir ne tik tarp moterų) vietoj galvos apdangalo naudoti šaliką, kuris pasiūtas žiedo principu — neturi galo. Arba šalikus-kepures.

 

vyriski aksesuarai

vyriski aksesuarai 2Šalikai ir skaros

Tie laikai, kai šalikas buvo naudojamas tik dėl praktiškos savybės — saugoti kaklą nuo vėjo ir šalčio — jau pamiršti. Šalikas yra puiki dovana: neprašausite su dydžiu. Be to, šalikas gali būti ir šiltajam metų laikui skirtas aksesuaras, ir stiliaus detalė, kuri puikiai tiks ir vasarai.

vyriski aksesuarai

Diržai

Daugeliui diržas gali asocijuotis su kelnių prilaikymu, tačiau, vėlgi, 21-ajame amžiuje toks vyriškas aksesuaras kaip diržas atlieka daugiau funkcijų nei tik kelnių prilaikymas. Geras diržas, kaip ir geras laikrodis, gali pasakoti aplinkiniams apie Jūsų stilių, gyvenimo būdą ir net apie socialinį statusą.

Kiti vyriški aksesuarai

Stilingam vyrui, be visų jau išvardintų aksesuarų, taip pat labai svarbu turėti:

  • kokybišką, patogią piniginę;
  • prabangų, kokybiška laikrodį;
  • skėtį, su kuriuo galėtų išgelbėti damos vakarinę šukuoseną ir naują suknelę;
  • pirštines;
  • batai;
  • akiniai (kartais dėvimi tik dėl stiliaus, o ne dėl regėjimo);
  • progoms: sąsagas, fantaziją (skarelę dedamą į švarko kišenę), kaklaraištį bei varlytę.

vyriski aksesuarai 4

 

Scroll to Top