Neįprasti aksesuarai plaukams

Sakoma, kad moterų grožis priklauso nuo jų plaukų ir odos grožio. Aksesuarai plaukams tikriausiai yra vienas iš tų dalykų, kurie yra dažnai pamirštami. Plaukų aksesuarų paskirtis padailinti, padabinti plaukus, juos neakivaizdžiai papuošti. Nepaisant to, pateiksime keletą šukuosenų, kurios leis naudingai panaudoti visą tą užmirštų plaukų aksesuarų perteklių. Jau praeityje tie laikai, kai vieninteliai žinomi plaukų aksesuarai buvo plaukų juostos, kaspinai, smeigtukai ar segtukai. Aksesuarų plaukams yra kur kas daugiau. Jei manėte, kad tokie papuošalai Jums netinka, skaitykite toliau ir atrasite sau tinkamus plaukų aksesuarus su kuriais nebenorėsite skirtis.

Metalinė galvos juosta

plauku aksesuarai

Tai labai paprastas metalinis galvos aksesuaras: metalinė juostelė apsukama aplink galvą ir susegama. Dažnai tokios metalinės juostelės dėl patogumo yra sujungiamos elastinga guma ir kuri maunant prisitaiko prie galvos dydžio ir tvirtai laikosi ant galvos.

Kristalais ir kristalėliais inkruostuoti blizgūs papuošalai — plaukų sagės

plauku aksesuarai sagė

Toks papuošalas bet kokią paprastą šukuoseną pavers ypatinga, ar tai būtų didelės apimties šukuosena ar prigludusi — blizgi plaukų sagė suteiks Jūsų įvaizdžiui iškilmingumo.

Indiško stiliaus karūna Tikka

plauku aksesuarai

Deimantinės, auksinės, sidabrinės, kristalais padengtos, Tikkos. Didesnius kristalus paprastai jungia subtili grandinėlė. Viršutinėje nuotraukoje matote kasdieniškesnę karūna, o apatinėje masyvesnę, puošnią, indišką Tikką.. Indiškos Tikkos įprastai atrodo prabangiai. Dakinkite šia indiška karūna ilgus palaidus plaukus, ypač papuošalas tinkamas garbanoms.

tikka plauku aksesuaras

Deimantais padabinta penkių bangų karūna

plauku aksesuarai 3

Tai unikali savotiško stiliaus karūna. Supinkite plaukus į kasą, riškite vadinamą į „arklio uodegėle“ arba tiesiog palikite palaidus, šis plaukų aksesuaras padarys Jūsų šukuoseną ypatinga.

Ir tai ne visi plaukų aksesuarai, kurie gali paįvairinti Jūsų plaukų šukuoseną. Pasižvalgykite į užsienio aktorių ir dainininkų įvaizdžius, jie nuolat stebina ir iš jų galime pasisemti naujų idėjų, jas kiek pritaikyti sau ir savo progai bei atrodyti unikaliai.