batai vasarai

Kokie batai madingi 2016 metų vasarą?

Batų niekada nebus per daug – tuo įsitikinusi beveik kiekviena moteris, todėl keičiantis sezonams, dar kartą peržiūri savo batų lentynas ir nusprendžia įsigyti dar bent keletą naujų modelių. Mados tendencijos kaskart nustebina vis naujomis spalvomis ir formomis – kokie batai madingi 2016 metų vasarą?

Šį sezoną dominuos aukso ir sidrabro spalvos. Tos, kurių nevargina ilgi pasivaikščiojimai dėvint platformas, turėtų paieškoti būtent tokių modelių, o mėgstančioms žemesnius batus, siūloma rinktis panašių atspalvių espadriles. Jos gali būti paaukštintu padu, atviros, uždarais priekiais, o taip pat ir pintos – bet kuriuo atveju neatsiliksite nuo šiuolaikinės mados tendencijų. Kalbant apie espadrilių spalvas, čia dominuoja romantiškos moters įvaizdis, kurį sukurti padės rožinis kvarcas ir įvairūs nėriniai ar gėlėti raštai.

Toms, kurios mėgsta puošnesnį apavą, šį sezoną derėtų rinktis ryškių spalvų aukštakulnius. Geltona, oranžinė, o gal ryški metalinė – visi šie atspalviai karaliauja 2016 metų vasaros mados tendencijose. Nesuklysite ir pasirinkusios basutes su aukštu trapecijos ar kvadrato formos kulnu, kurias galėsite priderinti tiek prie kasdienių plėšytų džinsų, tiek prie puošnios vakarinės suknelės. Antrus metus iš eilės madingiausių batų sąraše galima atrasti ir klasikines, įspiriamas šlepetes su kulnu – galbūt jas nešioti ir nėra ypač patogu, tačiau mada, lygiai taip pat kaip ir grožis, kartais reikalauja aukų.

Iš mados viršūnių taip pat vis dar nesitraukia ir sportiniai bateliai, kuriuos moterys vertina dėl savo patogumo tiek kelionėje, tiek ir namuose. Šį sezoną reikėtų paieškoti atogrąžų kraštų ir gėlėtų raštų – gamtos motyvai bus vieni populiariausių. Įmantresnių formų mėgėjos galės paieškoti ir neįprastų siūlių, įdomesnių nėrinių ar variantų su dirželiu vietoj kulno – vasaros sezoną tokių pasiūlymų tikrai netruks.

Scroll to Top