rudeniniai batai

Kokie batai bus madingi 2016 metų rudenį?

Šaltasis sezonas priverčia dar kartą atidžiau peržiūrėti savo spintą ir plonesnius rūbus pamiršti iki tų metų – tas pats galioja ir tuomet, kai kalba pasisuka apie avalynę. Norintiems neatsilikti nuo šiuolaikinių mados tendencijų, jau dabar iškyla klausimas, kokiems batams 2016 metų rudenį reikėtų teikti pirmenybę?

Gali būti, jog kurį laiką vis dar galėsite nešioti ir vasarą pamėgtą avalynę – jeigu kurį laiką nesitrauks vasariški orai, nesijaudindamos galėsite nešioti espadriles ar patogius sportinio stiliaus batelius. Kalbant apie spalvas, didesni pokyčiai taip pat nenumatomi – ryškūs, šviesią nuotaiką skleidžiantys atspalviai vis dar išliks mados viršūnėse, todėl ir rudenį galėsite stilingai atrodyti su vasariškais bateliais.

Vėliau, kuomet jau reikės pradėti dairytis šiltesnių variantų, vertėtų atkreipti dėmesį į verstos odos batus, kurie savo populiarumo nepraranda jau daugiau kaip metus. Prie jų bus nesunku priderinti ir drabužius ar aksesuarus – tokie deriniai šį sezoną vis dar išliks madingi. Norinčioms išsiskirti iš minios, puikiai tiks ir sunkesni rokeriški kerziniai batai, kurie 2016 metų rudenį taip pat bus pastebimi mados topuose.

Rožinė, geltona, melsva ar mėlyna – tai pagrindinės spalvos, į kurias reikėtų orientuotis, norint neatslikti nuo naujausių mados tendencijų. Toms, kurios nemėgsta eksperimentų, teks pabandyti susidraugauti su ryškiomis spalvomis, arba pabandyti ieškoti alternatyvų. Tam mados dizaineriai siūlo rudus ir samaninius atspalvius, kurie po truputį įsilieja į mados viršūnes – tikėtina, jog šaltuoju periodu tokių spalvų išvysime vis daugiau.

Panašu, jog jeigu pavasariui ir vasarai buvote pasiruošusios tinkamai, daug pokyčių batų lentynose neįvyks – nebent ryšitės naujiems iššūkiams ir išbandysite ką nors netikėto. Pasisėmus idėjų iš naujausių mados tendencijų, atrasti pačius geriausius variantus bus kur kas paprasčiau.

Scroll to Top