batai pavasarui

Kokie batai madingi 2016 metų pavasarį?

Pavasarį labiau nei bet kada norisi pasipuošti ir „pataikyti į madą“ – kai pagaliau ima šilti oras, su mielu noru metame visus žieminius rūbus į šoną, ieškome naujų stilingų derinių ir pradedame sekti naujausias mados tendencijas. Tas pats ir su avalyne – kokie batai madingi 2016 metų pavasarį?

Lietuviškas klimatas dažniausiai nesuteikia galimybės jau pirmosiomis pavasario dienomis mėgautis šiluma, todėl mados dizaineriai siūlo alternatyvą – prie madingos avalynės dėvėti kojines. Po batais ar ant batų viršaus jos ir atrodys stilingai, ir neleis sušalti tuomet, kai oro temperatūra dar toli gražu neprimena pavasario.

Šį sezoną mados viršūnėse taip pat karaliaus ir gladiatoriaus tipo avalynė – nesvarbu, ar tai būtų lygiapadės basutės, ar elegantiški aukštakulniai, jų raišteliai gali siekti net kelius! Šiuo atveju tinka ir įvairūs varstomi sandalai, kadangi visą pavasarį ir vasarą raišteliai niekam net nesiruošia užleisti savo pozicijų. Kartu su mada suspėsite ir tuomet, kai pasirinksite paprastus lygiapadžius batelius, kurie patogiai leidžia jaustis bet kurioje gyvenimo situacijoje, o ir atrodo išties stilingai.

Galbūt ne toks patogus pasirinkimas bus šlepetės aukštu kulnu, tačiau jos šį pavasarį taip pat itin madingos. Ieškančioms patogumo, tačiau nenorinčioms atsilikti nuo naujausių tendencijų, reikėtų rinktis lygiapades šlepetes, kurios gali būti su storesniu padu ar išsiuvinėtos įmantriais raštais – bet kuriuo atveju tikrai neprašausite pro šalį.

Aukštakulniai smailiu priekiu ar kvadratiniu kulnu, sportiniai bateliai, espadrilės – šį sezoną kiekviena atras ir patogų, ir madingą avalynės variantą. Eksperimentų nebijančios turėtų išbandyti grandinėmis puoštą ar dryžuotais bei kvadratiniais raštais dekoruotą avalynę, kurį šį pavasarą taip pat bus itin populiari. Nevenkite blizgesio, rinkitės sidabro atspalvius ir tikrai atrodysite išties madingai!

Scroll to Top