Madingiausi 2017 metų papuošalai

Besidomintys mados naujienomis stengiasi pakankamai dėmesio skirti ne vien tik aprangai, tačiau taip pat ir aksesuarams, kurių pasirinkimas visada yra labai didelis. Dažnais atvejais pasvarstoma, kokie papuošalai galėtų labiausiai derėti prie tam tikros pasirinktos aprangos, ir taip pat domimasi, kokie papuošalai šiuo metu yra patys madingiausi. Taigi, ką vertėtų rinktis šiemet?

Aksesuarai su religijos motyvais

Šiais metais papuošalai su kryželiais yra vieni madingiausių. Galite drąsiai rinktis įvairius papuošalus (apyrankes, auskarus, kaklo papuošalus), kurie yra dekoruoti tokiais motyvais. Šių papuošalų pasirinkimas yra tikrai labai platus, o jei esate tikintys, tai gali tapti papuošalu, jus lydinčiu visur ir visada, nepriklausomai nuo mados tendencijų.

Čokeriai

Nors šie papuošalai buvo itin madingi praėjusiais metais, tačiau ir šiemet vis dar galite drąsiai rinktis tokius papuošalus, ir atrodysite iš tiesų labai stilingai. Čokerių pasirinkimas dabar yra tikrai labai didelis, tad kiekvienu atveju bus galima pasirinkti tokius, kurie jums patiktų labiausiai.

Masyvūs papuošalai

Jie puikiai tiks ir prie kuklios kasdienės aprangos, ir prie šventinių drabužių. Turbūt nereikia net sakyti, kad tokie papuošalai pagyvins bet kokią aprangą, ir jūs atrodysite tikrai labai stilingai. Vienas dažniausių pasirinkimų – tai masyvūs kaklo papuošalai, kuriuos tikrai nebus sunku priderinti prie pasirinktos aprangos.

Daug apyrankių

Šiemet galite drąsiai rinktis ne vieną, bet kelias (kuo daugiau – tuo geriau) apyrankes, kurios papuoš jūsų riešą. Nebijokite eksperimentuoti – galite derinti įvairių stilių apyrankes, ir atrodysite tikrai išskirtinai.

Skirtingi auskarai

Štai ir išsisprendė dilema, ką daryti, kai pametamas vienas auskaras. Dabar yra itin madinga derinti du skirtingus auskarus, todėl pasvarstykite ir apie tokią galimybę. Vienas auskaras gali būti didesnis už kitą, galite derinti skirtingų stilių auskarus, ir t.t.

Taip pat dabar itin madingi mobiliųjų telefonų aksesuarai, kurių rasite ne taip ir mažai. Tai gali būti išskirtinis telefono dėklas, dėklas-rankinė, ir t.t. Pasidairykite, kas yra siūloma įvairiose aksesuarų parduotuvėse, ir tikrai galėsite rasti tokių papuošalų bei aksesuarų, kurie jums patiktų labiausiai.

Scroll to Top