Ar verta vaikytis madų įsirenginėjant terasą?

Gerai suprojektuota terasa gali būti vertingas priedas, jūsų namuose tarnaujantis, kaip patogi lauko erdvė, kurioje galite atsipalaiduoti, pramogauti ir mėgautis grynu oru. Dėl nuolat besikeičiančių dizaino tendencijų namų savininkai gali susimąstyti, ar verta vaikytis jų? Gal geriau tiesiog pasidaryti klasikinį variantą? Panagrinėjome, ar verta sekti terasų dizaino tendencijas.

Ar verta vaikytis madų su terasomis?

Projektuojant terasas labai svarbu rasti pusiausvyrą tarp dabartinių tendencijų ir nesenstančio stiliaus. Nors visada norisi to, kas nauja ir šviežia, labai svarbu nepamiršti, kad tendencijos ateina ir praeina. Investicijos į madingą terasos dizainą dabar gali atrodyti puiki idėja, tačiau ji gali greitai pasenti ir ateityje teks išleisti daugiau pinigų remontui.

Užuot orientavęsi tik į tai, kas šiuo metu populiaru, apsvarstykite galimybę įtraukti dabartinių tendencijų elementus, kurie atitinka jūsų asmeninį stilių. Taip sukursite terasą, kuri ne tik atrodys stilingai, bet ir nereikalaus pertvarkų.

Patarimai dėl madingo terasų dizaino

·   Rinkitės ilgaamžes ir mažai priežiūros reikalaujančias medžiagas.

·   Klasikines, neutralias spalvas derinkite su keliais madingais akcentais. Taip jūsų terasa išliks stilinga net ir keičiantis tendencijoms.

·   Investuokite į universalius lauko baldus, kurių išvaizdą galima lengvai atnaujinti naujomis pagalvėlėmis, užvalkalais ar aksesuarais.

· Terasos medienai galite ne tik suteikti norimą atspalvį, bet ir ją apsaugoti naudodami terasos alyvą iš Osmo.lt.

·   Augalai ir žaluma niekada neišeina iš mados, tad įtraukite į visumą ir žalių akcentų.·   Daugiausia dėmesio skirkite funkcionalumui. Nors labai svarbu sukurti estetiškai patrauklią terasą, nepamirškite pirmenybę teikti funkcionalumui.

Scroll to Top