Ką turėtumėte žinoti apie kvepalus plaukams?

Plaukų kvepalai – tai kvepalų rūšis, tinkanti visų rūšių plaukams prižiūrėti. Jeigu nežinote, kokius plaukų kvepalus pasirinkti, kvepalų parduotuvė tikrai yra ta vieta, kurioje jums visada patars ir mielai atsakys į kylančius klausimus.

Kvepalai plaukams puikiai maskuoja aplinkos kvapus

Niekam nėra paslaptis, kad mūsų plaukai itin lengvai sugeria kvapus iš aplinkos ir linkę juos „saugoti“. Jeigu kvapas malonus, tai mūsų neerzina, bet, kaip taisyklė, dažniausiai pastebime tuos mūsų plaukų „sugertus“ kvapus, kurie mums yra nemalonūs bei erzinantys. Šiai problemai spręsti yra sukurti kvepalai plaukams, kuriuos specialistai labai dažnai įvardija tobulu sugertų aplinkos kvapų maskuokliu. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad plaukų kvepalai lengvai pašalina chloro kvapą, kuris įsigeria į mūsų plaukus po apsilankymo baseine, taip pat prakaito kvapą, kuris lydi mus po kiekvienos treniruotės, maisto kvapą, rūkalų kvapą ir t. t.

Plaukų kvepalai plaukams nekenkia

Svarbu pažymėti, kad šios rūšies kvepalai nėra agresyvūs, todėl purškiant jais plaukus, pastarieji nenukentės, o pasirinkus atitinkamos sudėties gaminius, jie gali pasitarnauti ir kaip plaukus atstatanti priemonė. Šie kvepalai nesausina nei plaukų, nei galvos odos, nes jų sudėtyje esanti alkoholio koncentracija yra labai nedidelė, palyginus su įprastais kvepalais. Papurškus plaukus šios rūšies kvepalais, jie tampa ne tik kvapnūs, bet ir blizgūs bei pamaitinti. Atsižvelgiant į tai, kad plaukų kvepalai yra gaminami vandens pagrindu, jie yra gana lengvas produktas, todėl pasipurškus jais nėra jaučiamas lipnumo jausmas, o plaukai išlieka lengvi ir neapsunkę.

Plaukų kvepalų naudojimo taisyklės

Vadovaujantis specialistų rekomendacijomis, plaukų kvepalus patartina purkšti tik ant švarių ir sausų plaukų. Šios taisyklės vertėtų laikytis, nes priešingu atveju negausite norimo rezultato: riebi galvos oda bei susiriebalavę plaukai kvepalų aromatą išlaikys labai trumpai, o drėgni plaukai labai sunkiai „priiima“ kvapą ir jo aromatas jaučiamas taip pat labai trumpai.
Antroji taisyklė, kurią specialistai labai dažnai primena, yra ta, kad naudojantis plaukų kvepalais derėtų naudoti bekvapes arba itin nestipraus kvapo plaukų priežiūros priemones, nes tik tokiu atveju nebus užgožiamas subtilus plaukų kvepalų aromatas.

Scroll to Top