Kaip atrasti savo stilių?

Kaip atrasti savo stilių?

Stilius yra asmens individualybė, kurio iš daugumos tiesiog neina atimti ir jie žydi, tačiau kitiems reikia pagalbos, kad galėtų atrodyti nepriekaištingai. Daugelis mūsų stilistų padėjėjų pakeitė mados šou ir televizijos žvaigždes, manydami, kad paprasti žmonės nėra tokie prabangūs. Šiuo atveju tai yra asmeninis stilius sužavėti kitus ir turėti viską, ko nori, tačiau tai ne visada įmanoma be ekspertų pagalbos. Tačiau tikrai įmanoma atrasti savo stilių ir jaustis gerai kiekvieną dieną. Juk norisi atrodyti gražiai, tačiau kartais trūksta idėjų, o kartais norisi šokti į treningą.

Stiliaus kūrimas yra nuolatinis procesas, todėl reikia rasti laiko tam ir išbandyti kūrybiškumą

Juk be galo svarbu, kad apranga ne tik puikiai priglustų prie kūno, bet ir derėtų prie asmenybės. Jei jaučiatės nejaukiai įsilaužę į mėgstamus drabužius vitrinoje, tai ne jums. Daugelis žmonių žiūri filmus ir mato aktorius, vaidinančius tam tikrus vaidmenis. Kodėl? Nes kiekvienas vaidmuo yra gerai apgalvotas. Aktorius gaus ne tik kostiumus, bet ir konkrečius personažų elgesio, tono aprašymus, kuriuos jis privalo atlikti scenoje, dėl to nereikia galvoti, jog gauti tam tikrą stilių yra lengva. Taigi realiame gyvenime atliekame skirtingus vaidmenis, pavyzdžiui, verslininkės, motinos, žmonos ir pan. Kiekvienam iš šių vaidmenų reikia atitinkamų atributų.

Pasirinkusi gražius, estetiškus rūbus, kiekviena moteris gali atrasti asmeninį stilių, kuris suteiks prieskonio jos asmenybei. Todėl pasistengsime padėti atskleisti, kuris stilius geriausiai apibūdina Jūsų asmenybę ir suteiksime visus įrankius realiai tobulėti. Kai reikia greitai apsirengti, visos madingos moterys savo spintose turi bent kelis drabužius kritiniams atvejams. Jeigu norite visada atrodyti stilingai ir nepriekaištingai, susikurkite savo drabužių derinį-uniformas. Tai labai atsakingas darbas, reikia apgalvoti, kas tau patinka, kas tinka tavo figūrai, dažniausiai tinka, atrodo labai madingai. Kad būtų patogiau, patys atsakykite į kelis pagrindinius klausimus.

Kokių drabužių turite daugiausiai?

Šis atsakymas iš karto atskleidžia jums patogiausią ir tinkamiausią suknelę ar kitą aprangos dalį. Patogumas ir komfortas turi būti pagrindiniai jūsų kriterijai kuriant uniformas. Juk niekuo neišsiskiriantis, bet jums patogus drabužis gali tapti jūsų įvaizdžio akcentu.

Pirmas žingsnis kuriant asmeninį stilių – išsiaiškinti pokyčių motyvaciją. Svarbu žinoti, ką norime sukurti naujo ar pakeisti esamą stilių. Ar tai būtų paaukštinimas darbe, ar grįžimas į „darbo rinką“ po motinystės atostogų, ar meilužio suradimas – kiekvienoje situacijoje garderobo bazė bus orientuota į skirtingas stiliaus detales, dėl to ir šio aspekto nereikia pamiršti.

Koks rūbų stilius ir kirpimas tinka tavo figūrai?

Juk drabužiai tikrai gali paslėpti figūros netobulumus ir išryškinti privalumus. Pavyzdžiui, galite naudoti aptemptas kelnes ar sijonus, kad parodytumėte savo tobulas kojas, o laisvu viršumi – paslėpti šiek tiek išsikišusį pilvuką. Rinkitės drabužius pagal savo kūno tipą ir tikrai pasieksite geriausių rezultatų. Kas tau teikia didžiausią laimę? Ko negalima apeiti parduotuvėje? Tai gali būti bet kokie papuošalai, drabužiai, rankinės… Jūsų mėgstamiausia turi būti įtraukta į jūsų drabužių portfelį, nes atrodysite laimingesni, atrodysite labiau pasitikintys, dvelksite grožiu.

Ar turite savo stiliaus ikoną? Galbūt yra tikrai žavių ir visada madingų moterų, kurios jus įkvepia, ir jūs norite būti panašia, ar turėti jos stilių? Ji gali būti žinoma visame pasaulyje, o ją pažinti gali tik aplinkiniai, nesvarbu, svarbiausia, jog jums patiktų ir turėtumėte iš kur semtis patirties. Svarbiausia, kad galite pritaikyti jos mėgstamo stiliaus detales, žinoma, jei jos jums tikrai tinka. Juk kartais tikrai galima rasti ką nors naujo ir įdomaus iš išorės.

Scroll to Top