Kaip atrodyti stilingai?

Kaip atrodyti stilingai?

Atrodo, kad madai nėra jokių kliūčių? Visi norime atrodyti gražiai, tačiau populiarus požiūris, kad tik aklai sekdami mados tendencijas ir rinkdamiesi dizainerių kurtus drabužius galime sukurti madingą įvaizdį – mitas. Tačiau, kad atrodytumėte nepriekaištingai, pakanka kelių paprastų gudrybių – susipažinę su gudrybėmis, apsigalvosite ir tikrai nereikia išleisti pinigų krūvos, kad atrodytumėte nepriekaištingai. Kai kurios moterys, nepaisant piniginės storio, spintos ir batų dėžės dydžio, visada atrodo nepriekaištingai. Kaip? Pasirodo, jos įvaldė keletą pagrindinių įpročių. Jūs taip pat galite atrodyti nepriekaištingai ir už tai neišleisti daug pinigų, tačiau turite atrasti savo stilių.

Pripildykite garderobą lengvai priderinamais drabužiais

Jei dauguma drabužių tinka yra gerai, tačiau bėda ta, kad nėra kuo apsirengti, o ką jau kalbėti apie išėjimus į šventę. Žinoma, tai nereiškia, kad visada reikėtų rinktis tik saugiausius neutralius tonus, tačiau taip pat reikėtų vengti dėvėti tik vieną toną ar spalvą. Geriausia iš karto pagalvoti, kada vilkėti naujus drabužius ir kokius drabužius derinti – tada bus aišku, ar jie tikrai verti būti jūsų garderobo dalimi. Dažnai perkame drabužius dėl to, nes jie gražūs ir nesusimąstome, kad jie netiks prie mūsų turimų rūbų namuose. Dėl to reikia pirkti tik tai, kad išties reikalinga ir tinka prie stiliaus.

Impulsyvus pirkimas yra lyg liga, kuri gydo visas žaizdas ir padeda pasijusti geriau, tačiau ar tai tikrai geras būdas kurti stilių? Einant į parduotuvę turite žinoti, ko tiksliai jūs norite ir koks jūsų stilius. Pagal tai ir bus lengviausia spręsti, ar reikia rūbo.

Atkreipkite dėmesį į dydžių pasirinkimą, tai gali tapti stiliaus puošmena ir išskirtinumu

Nesvarbu, ar tai būtų moteriškas švarkas, ar bet koks kitas drabužis, jie turėtų tikti šiam jūsų gyvenimo etapui. Per ankšti arba per atviri drabužiai atrodys kiek vulgariai. Nors neretai pastebimi trūkumai padeda pasitempti, dėl šio lūkesčio dažnai nauji drabužiai nukrenta į spintą laukiant geresnio laiko. Tuo pačiu metu per dideli drabužiai neleis parodyti visų turimų privalumų, tačiau kadangi oversized drabužiai vis dar populiarūs, toks sprendimas kartais gali tapti išimtimi. Ne paslaptis, kad drabužių sluoksniavimas yra viena iš stilingo įvaizdžio paslapčių, tačiau atrodysite dar įspūdingiau, jei išdrįsite miksuoti ne tik skirtingus rūbus, bet ir audinius. Zomšas, šilkas, oda, gyvatės odos raštas, mezginiai – šiuo atveju galimi patys įvairiausi eksperimentai, tad galutinis rezultatas priklausys tik nuo Jūsų fantazijos.

Pamirškite spalvų derinimo taisykles

Šis patarimas ypač tinka tiems, kurie ieško savito stiliaus ir nori atrodyti kuo išskirtiniais. Galite drąsiai maišyti bet kokius tonus, net jei jie atrodo visiškai nesuderinami – svarbiausia, kad jums patiktų galutinis rezultatas. Taip pat svarbu paprastai į savo garderobą įtraukti daugiau naujų spalvų, kad jūsų stilius atrodytų gyviau. Net ir dėvint pakankamai klasikinius, dėmesio neatkreipiančius drabužius, savo įvaizdį galima papildyti žavingais aksesuarais – jie padės atrodyti kur kas stilingiau ir gerokai unikaliau. Priklausomai nuo sezono, tai gali būti madingi saulės akiniai, šiltas šalikas, žavinga skrybėlė ar įdomi rankinė. Jei padirbėsite su tokių aksesuarų paieškomis, tikrai surasite tokių variantų, kurie neabejotinai taps ryškiausiomis Jūsų įvaizdžio vinimis.

Taikydami šiuos stiliaus patarimus galite atrodyti itin stilingai net kurdami kasdienius įvaizdžius. Svarbiausia nebijoti išbandyti ir atrasti savitą stilių – tai dar labiau pabrėš jūsų asmenybę.

Scroll to Top